| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.gsmarena.com/htc_windows_phone_8s-5000.php
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

E bun, o sa mearga mario pe el pe full screen si hdwinking

| AndyMkd a răspuns:

Parerea mea este ca e destul de ok acest telefon(doar nu iti recomand sa intaslezi prea multe aplicatii pentru ca memoria ram e destul de mica ...si de aia sa nu prea ai aplicatii multe gen jocuri si porcarii pe care nu o sa le folosestihappy Good Luck. (Funda?)

| Wøodenpints a răspuns:

Mie mi se par de căcat și o fiță mult prea costisitoare astfel de telefoane.
Iar majoritatea cumpărătorilor, habar nu au să folosească atâta tehnologie, le țin tot pentru vorbit, ascultat muzică, făcut poze și aplicații inutile de căcat. Chestii pe care le poți face și cu un telefon normal.