| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=094JQ24ztNY ma intereseaza parerea

1 răspuns:
| jump a răspuns:

O sa fiu sincer... mi se pare ca negativu`i de la vre`un joc sau un spot ceva(unul prost chiar), iar tipu:in lipsa de droguri, as fi fericit sa-l trag pe nas la cat praf e. cum bine ii spunem unuia asemanator lui de pe TPU:lumea`i satula de "manifestanti" d`astia cu arfe de baietasi, ca sa "arata la lume, manca`t`as ca sefu` lor e leo unicatu`, inegalatu` si magnatu` leo!". asta a fost parerea mea sincer.

zi frumoasa.