| anonim_4396 a întrebat:

In afara de caras, care peste mai are oase putine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Somnul, stiuca, salaul...ma refer la ce ai putea pescui! Asa... fugi si cumpara... ceri peste fara oase...cred ca si linul!

16 răspunsuri:
| inna a răspuns:

File de somon.

| alexdop21 a răspuns:

Hamsie laughing si pesti ce au oasele subtirele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merluciu si are si gust bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crissu (mereu iti schimbi numele laughing ) File nu-i problema, dar este peste deja dezosat, eu zic de peste intreg.
alexdop21 De hamsii stiu, dar aia sint pestisori mici, pe aia ii manici fara probleme.
Dmonik nu pescuiesc, nu-mi place sa stau cu undita-n mina, dar voiam sa stiu ce sa cumpar, pentru ca nu-mi place pestele cu multe oase. Ma apuca nervii, ca in loc sa bag la jgheab, stau si tot scot oasele din ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos tuturor, inclusiv celor care or sa-mi mai raspunda happy

| kayan a răspuns:

Are dreptate Taly... codul are doar sira spinarii... si e foarte bun la gust, unul dintre pestii mei preferati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc..pup...Broscoiul!
E de la broscoi, nu? Vai de mine....si in lumea voastra va mancati intre voi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmonik ce broscoi, ce zici acolo? Eu sint broasca cea riioasa si cu ochii bulbucati. Si in sfirsit m-a pupat o printesa, ma transform in printul fermecat cu vila, ferari la usa si multi bani in cont... sau nu... ramina broasca cea hidoasa rolling on the floor

| Chuck a răspuns:

Carasul are oase putine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Macrou, rechin.
Pa, pa.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Cod, merluciu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei hai Legiuitoarea ca rechinu n-are oase, are cartilagii. Singurele oase veritabile la rechin sint coltii. Si ca sa inchei, coltii i se schimba mereu, pe masura ce se rup, cade ala rupt si creste altul. Are coltii dispusi in siruri si nu-l afecteaza lipsa unui dinte, sirul din fata sau spatele lui, face treaba... adica nu lasa prada sa scape rolling on the floor

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Macroul, din cate stiu.

| Livianananana a răspuns:

Incearca pangasius! nu are nici un os!

| zaharie a răspuns:

Stiuca iti zice un pescar inrait

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa incercam si stiuca, o fi buna la gust? happy