| romedal a întrebat:

In luna noiembrie mi se termina abonamentul de internet Vodafone(stik).
ce internet imi recomandati sa imi cumpar? Orange,cosmote, Vodafone?( internet mobil- stik)
funda*

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Vezi ce oferte au ceilalti si spune-le ca vrei sa renunti la contract. Or sa te sune aia de la Vodafone cu oferta mai buna(probabil) si vezi atuncea daca alegi sa ramai sau nu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am internet de pe modem Vodafone si am fot multumit. Daca ai fost si tu multumit, poti prelungi contractul.

| PamyLove a răspuns:

Recomand RDS-RCS. happy Succes!