| elisarktis a întrebat:

In opinia voastra, cine este cea mai frumoasa femeie din lume? Nu conteaza daca e actrita, model, cantareata, etc sau din ce tara e, ne limitam strict la aspectul fizic.
Pentru mine e Barbara Palvin.

12 răspunsuri:
| TheWomanCat a răspuns:

Angelina Jolie

| LostInPark a răspuns:

Viorica Agarici a fost.Toata lumea a avut o erectie cand a oprit trenul cu evrei, problemele umanitatii incetand sa existe.
Agarici, cuvant ce-ti ridica foliculii de par pana la emigratia lor spre alte locuri erogene.

| R0R0 a răspuns:

Nina Dobrev.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Milla Jovovich in Intoarcere la Laguna Albastra

| Florentina9210 a răspuns:

Paula Seling!
E frumoasa, are voce, e inteligenta!

| Innsbruck a răspuns:

E un model australian, e extrem de frumoasa si e naturala
https://www.instagram.com/lilymaymac/

| MissADEEL a răspuns:

Nu există cea mai frumoasă, având în vedere că e relativ și că nu există un singur tipar de frumusețe.
Mie îmi plac mult Negin Mirsalehi: http://i.imgur.com/It5CMn8.jpg
și Megan Fox http://imgur.com/kaswXvQ
În rest mai sunt cu siguranță, dar ele sunt, după standardele mele, cele mai frumoase pe care le-am văzut.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Fiecare femeie e frumoasa in felul ei, nu cred ca pot sa zic care e cea mai frumoasa femeie din lume, dar imi place cum arata angelina jolie, barbara palvin, mila kunis

| T0T a răspuns:

Nu am văzut toate femeile din lume ca să îmi dau cu opinia în așa ceva și mai mult de atât o femeie poate fi frumoasă în mai multe feluri deci e imposibil să dea cineva un răspuns exact la asta dacă privește toate aspectele. Cea mai frumoasă fată pentru mine totuși pot spune că e fata pe care o iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Brigaela):

Deci nu pot sa cred!
Chiar la Milla eram si eu pornit. Sunt destui care nu o vad deosebita deloc, insa eu cad pe spate. Mai ales seria Resident Evil (filmele alea de actiune apocaliptice cu zombie) era nula fara contributia ei la acel rol principal.

http://s3.foreveryoungadult.com.s3.amazonaws.com/......__span.jpg

Are o frumusete cumva aparte. Parca s-ar fi nascut cu armele alea. Asa bine ii sta cu ele.
E ceva subiectiv, fireste. Dar fiecare pune ochii pe ceva si ramane marcat.

| OldSoul a răspuns:

Exista multe femei frumoase, dar de data asta ma gandesc la Miley Cyrus.

| AFR81 a răspuns:

Mie unul Antonia mi se pare cea mai frumoasa.