| RAY a întrebat:

In seara asta am creat un site cine vrea sa invete o limba straina sa intre, as vrea sa stiu ce parere aveti de site? http://new-language.ucoz.com/

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu intrati, sunt 9 videoclupuri prostesti luate de pe youtube.Plictisitor.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"Acest videoclip cuprinde continut de la LearnVid, care a blocat afisarea sa pe acest site web.
Urmariti pe YouTube."

Hilar, nu? laughing
Nu e cam inutil, mai Ray?
M-am uitat la cel italian. E din engleza in italiana. Cum va putea invata cineva care nu stie engleza, dar vrea sa invete italiana? Unde este limba romana?
Eu zic sa inveti pentru tine si atat!

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Ai dreptate, bine sunt si cursuri gratis de invatare din romana prin descarcare, nu, nu renunt vreau sa creez o comunitate in care fiecare sa poate vb cu vorbitori nativi am nevoie de putina creativitate si de promovare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme cu vederea?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu,de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mi se pare puţin cam prea mare fontul pe care l-ai folosit pe site-ul ăla.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Depinde ce pixeli ai la monitor