| Liviucu a întrebat:

În termeni medicali scula bărbatului se numeşte penis. Dar cea a femeii cum se... defineşte?

Răspuns Câştigător
| ADHD a răspuns:

In termeni medicali Vulva reprezinta organul genital feminin.

38 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Vagin?

| XatomisX a răspuns:

Vagin wtf straight face nu stii asta la varsta ta

| RyuzakiSan a răspuns:

O.o vagin? dafuq.

| Dana211 a răspuns:

Normal vagin dar daca stai sa analizezi bine constati ca nu cuprinde tot organul sexual feminin

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Exact. Asta spuneam si eu. Vaginul e in interior, si nu reprezinta tot organul sexual feminin.

| MrAngelus a răspuns:

Vagin
Vulva
Uter

| stelyii a răspuns (pentru XatomisX):

laughinglaughing

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Nu prea cred ca exista un cuvant anume pentru ca intr-un fel e format din doua parti: una la exterior si una la interior.

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Fuckin' marbles. Cum a putut tot dictionarul sa uite asa un lucru de important... laughing

| XatomisX a răspuns (pentru Dana211):

Da asa e daca ce vrei tu esti fata si ai eu is baiat ai dreptate happy

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

laughing
Inventam unul daca se pune problema asa serios

| Dana211 a răspuns (pentru XatomisX):

Nu imi pot da seama la ce te referi

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Bine. Te las sa te gandesti pana maine. Eu am taiat-o in pat, maine o noua zi plina. Te pup, astept un raspuns care sa ma faca sa rad 3 ore. laughing

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Pffff... m-am pricopsit cu o sarcina foarte grea. Sa speram ca o duc si la bun sfarsit laughing
Noapte buna

| Liviucu explică (pentru Dana211):

laughing Vad ca esti foarte activa. Esti pe TPU din 11 martie si esti deja pe locul 500. Te felicit. smug

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Lipsa de ocupatie ( m-am saturat de uitat la filme) dar multumesc oricum

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Curios cumde ca nu ai murit. La 211 ani inca sa mai poti sta cu ochii in monitor, e ceva. smug laughing

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

laughing Sunt nemuritoare! Nu mai era valabil 21 si a trebuit sa mai adaug o cifra.

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Aha. 21. Vrei sa fii sotia mea?

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Apreciez propunerea mai ales ca nu sti cum arat dar cu toate astea sunt nevoita sa o refuz pentru ca vreau sa imi termin scoala. Mai vorbim peste 4 ani happy

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Uh God ce raspuns. Pai, se zice ca frumusetea interioara conteaza, nu? Si mai putin esteticul. Imi plac fetele constiente si cu planuri marete. happy

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Si mie imi place sa cunosc o persoana inainte sa ma bag in ceva. Si da e adevarat ca e foarte importanta frumusetea interioara tocmai pentru ca cea exterioara e trecatoare.
Si totusi ce s-a intamplat cu "Eu am taiat-o in pat, maine o noua zi plina."?

| Hash001 a răspuns:

Scula=penis
bujie,cheie franceza, piulita, surub, filet= vagin

Sper ca te-am ajutat, e o morala din aceasta scriere.

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Si ce are raspunsul meu? laughing

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Eram curios sa vad ce spui. laughing
Varianta cu "a cunoaste"... sa fie valabila doar in realitate. Cine e de pe net e un nimeni cu intentii neserioase.
Cea exterioara nu e trecatoare. Eu imi voi iubi babuta si la 78 de ani. happy

| Vasile12 a răspuns:

Vagin

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Pai normal ca o persoana nu o poti cunoaste pe net. Si e trecatoare cea exterioara pentru ca timpul schimba fizionomia omului. Ceea ce vei iubi tu va fi sufletul.Ma refer aici la faptul ca e posibil ca atunci cand vei incepe sa umbi cu o fata poate o vei face pentru cum arata iar dupa vei ramane pentru ce este ea

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Partial adevarat. Dar asta nu inseamna ca o babuta este urata. Ea nu poate fi placuta de un tanar de maxim 25 de ani doar pentru ca e trecuta de vreme, dar mosnegutul ei o poate iubi. Eu iti arat babute superbe, si bine ingrijite... Vezi? Asta e greseala tineretului. Ca are alta logica fata de cei putin mai de dinainte sa zic. Daca si eu am riduri pe frunte sunt urat? Mvai ce-ti fac tu fata tu... Am sa te pedepsex Grav!

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Da nu am zis ca o babuta e urata. Eu am refeream ca nu e ca una de 20 de ani oricat de ingrijita va fi. Si ridurile nu fac neaparat o persoana sa fie urata. Ele sunt dovada unori ani de experineta, a dieritelor trairi etc.
Si niciun pedepSEX ca e post laughing
In stilul asta ma pun eu la somn inaintea ta

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Iar e post? Cum sa fie post?! Oi fi eu ateu poate.
Pai acum urma sa-ti spun ca-mi pica ochii in gura.
Scuze de deranj draga, ce sa-ti zic, esti si rea cu mine acum. In loc sa-mi multumesti ca ti-am tinut companie tu ma certi ca te retin. Bine bine... reao. Am fugit in pat. Stinge PC-ul si hai si tu. Te astept cu un pahar de ceai rece...

Pup pe obrajori. Sau pe frunte. Sau pe gat.

Sau pe...

/me a adormit... zzZZZ