| Liviucu a întrebat:

În termeni medicali scula bărbatului se numeşte penis. Dar cea a femeii cum se... defineşte?

Răspuns Câştigător
| ADHD a răspuns:

In termeni medicali Vulva reprezinta organul genital feminin.

38 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Vagin
Vulva
Uter

| Liviucu explică:

Auuuu taci ca-mi vine a...

laughing

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Ce urat...

| Liviucu explică (pentru Dana211):

blushing :*

| marcela290 a răspuns:

Vagin?

| Azµre a răspuns:

Aparatul Genital Feminin

| Dana211 a răspuns:

Normal vagin dar daca stai sa analizezi bine constati ca nu cuprinde tot organul sexual feminin

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Exact. Asta spuneam si eu. Vaginul e in interior, si nu reprezinta tot organul sexual feminin.

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Nu prea cred ca exista un cuvant anume pentru ca intr-un fel e format din doua parti: una la exterior si una la interior.

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Fuckin' marbles. Cum a putut tot dictionarul sa uite asa un lucru de important... laughing

| XatomisX a răspuns (pentru Dana211):

Da asa e daca ce vrei tu esti fata si ai eu is baiat ai dreptate happy

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

laughing
Inventam unul daca se pune problema asa serios

| Dana211 a răspuns (pentru XatomisX):

Nu imi pot da seama la ce te referi

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Bine. Te las sa te gandesti pana maine. Eu am taiat-o in pat, maine o noua zi plina. Te pup, astept un raspuns care sa ma faca sa rad 3 ore. laughing

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Pffff... m-am pricopsit cu o sarcina foarte grea. Sa speram ca o duc si la bun sfarsit laughing
Noapte buna

| Liviucu explică (pentru Dana211):

laughing Vad ca esti foarte activa. Esti pe TPU din 11 martie si esti deja pe locul 500. Te felicit. smug

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Lipsa de ocupatie ( m-am saturat de uitat la filme) dar multumesc oricum

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Curios cumde ca nu ai murit. La 211 ani inca sa mai poti sta cu ochii in monitor, e ceva. smug laughing

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

laughing Sunt nemuritoare! Nu mai era valabil 21 si a trebuit sa mai adaug o cifra.

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Aha. 21. Vrei sa fii sotia mea?

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Apreciez propunerea mai ales ca nu sti cum arat dar cu toate astea sunt nevoita sa o refuz pentru ca vreau sa imi termin scoala. Mai vorbim peste 4 ani happy

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Uh God ce raspuns. Pai, se zice ca frumusetea interioara conteaza, nu? Si mai putin esteticul. Imi plac fetele constiente si cu planuri marete. happy

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Si mie imi place sa cunosc o persoana inainte sa ma bag in ceva. Si da e adevarat ca e foarte importanta frumusetea interioara tocmai pentru ca cea exterioara e trecatoare.
Si totusi ce s-a intamplat cu "Eu am taiat-o in pat, maine o noua zi plina."?

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Si ce are raspunsul meu? laughing

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Eram curios sa vad ce spui. laughing
Varianta cu "a cunoaste"... sa fie valabila doar in realitate. Cine e de pe net e un nimeni cu intentii neserioase.
Cea exterioara nu e trecatoare. Eu imi voi iubi babuta si la 78 de ani. happy

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Pai normal ca o persoana nu o poti cunoaste pe net. Si e trecatoare cea exterioara pentru ca timpul schimba fizionomia omului. Ceea ce vei iubi tu va fi sufletul.Ma refer aici la faptul ca e posibil ca atunci cand vei incepe sa umbi cu o fata poate o vei face pentru cum arata iar dupa vei ramane pentru ce este ea

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Partial adevarat. Dar asta nu inseamna ca o babuta este urata. Ea nu poate fi placuta de un tanar de maxim 25 de ani doar pentru ca e trecuta de vreme, dar mosnegutul ei o poate iubi. Eu iti arat babute superbe, si bine ingrijite... Vezi? Asta e greseala tineretului. Ca are alta logica fata de cei putin mai de dinainte sa zic. Daca si eu am riduri pe frunte sunt urat? Mvai ce-ti fac tu fata tu... Am sa te pedepsex Grav!

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

Da nu am zis ca o babuta e urata. Eu am refeream ca nu e ca una de 20 de ani oricat de ingrijita va fi. Si ridurile nu fac neaparat o persoana sa fie urata. Ele sunt dovada unori ani de experineta, a dieritelor trairi etc.
Si niciun pedepSEX ca e post laughing
In stilul asta ma pun eu la somn inaintea ta

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Iar e post? Cum sa fie post?! Oi fi eu ateu poate.
Pai acum urma sa-ti spun ca-mi pica ochii in gura.
Scuze de deranj draga, ce sa-ti zic, esti si rea cu mine acum. In loc sa-mi multumesti ca ti-am tinut companie tu ma certi ca te retin. Bine bine... reao. Am fugit in pat. Stinge PC-ul si hai si tu. Te astept cu un pahar de ceai rece...

Pup pe obrajori. Sau pe frunte. Sau pe gat.

Sau pe...

/me a adormit... zzZZZ

| Dana211 a răspuns (pentru Liviucu):

laughing
Faza cu postul e doar o scuza penibila. Si nu m-am luat de tine absolut deloc. Faceam referire la faptul ca tu trebuie sa dormi ca ai spus mai devreme. Ar trebui sa apreciezi ca imi fac griji pentru tine! Si multumesc ca mi-ai tinut companie daca asta vroiai sa iti spun
Dubios ca am raspuns aseara si nu a aparut

| Dana211 a răspuns (pentru Dana211):

Mister elucidat: mai era o pagina laughing

| Liviucu explică (pentru Dana211):

Pai da, am primit mail ca mi-ai raspuns si numai nu aparea. Muream de nervi dar si de somnel. Dar am vazut acum raspunsul. laughing

| XatomisX a răspuns:

Vagin wtf straight face nu stii asta la varsta ta

| Hash001 a răspuns:

Scula=penis
bujie,cheie franceza, piulita, surub, filet= vagin

Sper ca te-am ajutat, e o morala din aceasta scriere.

| Firdinica a răspuns:

In primul rand DOAMNE!

| RyuzakiSan a răspuns:

O.o vagin? dafuq.

| Vasile12 a răspuns:

Vagin