| Karizma a întrebat:

Intrebare de baraj: Cat costa un bilet de tren din Bucuresti pana in Cluj, si cat dureaza calatoria?
cu carnet de ele si fara.
Funda pentru cel mai rapid raspuns

3 răspunsuri:
| Chronical0111 a răspuns:

Dureaza 8-9 ore dar de obicei are si intarziere de vreo 2h maxim... de obicei este doar de vreo 1h-1h30m nu mai stiu cat costa dar daca il iei online si cu ceva timp inainte va fi un discount considerabil nu mai spun de reducerea de elev...laughing
Bafta happy

| CM7YRE a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/
Introdu ce date vrei si o sa vezi rezultatul, unde, cand, cum circula si cat costa.