| SomeonedinclanulluiBent a întrebat:

Kronstadt, de ce mi-ai raportat intrebarea? Ti-e ciuda ca are Bent mai multi fani decat tine?

14 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Acum serios
nu era mai usor
sa-i dai un mesaj privat?
in loc sa postezi o intrebare fara rostoh go on

| SomeonedinclanulluiBent explică:

@dennys1521, nick de cal, la ora asta copiii dorm. Da-i drumu' d'aici!

| Ahla a răspuns:

Kronstadt doarme. Sa-i transmit ceva cand se trezeste?

| SomeonedinclanulluiBent explică:

@Ahla, sanatate la cap si il astept aici sa raspunda ca sa ne rafuim un pic pe postare!

| Ahla a răspuns:

Kronstadt e la piscina. Daca are timp, iti va raspunde mai tarziu.

| SomeonedinclanulluiBent explică:

@Ahla,tu esti caruta lui, pardon catelu'?!

| Ahla a răspuns:

Nu. Secretara.

| SomeonedinclanulluiBent explică:

Pa' se fac angajari in schimbul unui blowjob, ca-n filme, nu?

| Dennys1521 a răspuns:

Hi jet

| Ahla a răspuns:

Stiam eu ca a uitat ceva, asta era. Pfffff. Gata demisionez. M-am saturat, eu ma ocup doar de telefoane si reclamatii, iar el schimba saptamanal useritele TPU.

| SomeonedinclanulluiBent explică:

Pacat de tine, domnita!(desi nu meriti acest apelativ). spune-i aluia care ti-o trage ca-l astept de aproape 24 de ore. ce dracu' face? ii e teama de-o rafuiala? e prea femeie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ba, Bent este Amy Winehouse? laughing
Nu mai manca rahat pe site, ca ti se strepezesc dintii laughing
Si acum, serios: hai mars!

| SomeonedinclanulluiBent explică:

Bine c'ai aparut, mai nea' Dorin Frustratu'! de ce nu raspunzi la intrebare si jignesti intr-o parte si in alta? crezi ca esti mai important?laughing crezi ca te place Lora sau Nyx mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti raspund la intrebarea primordiala... Intrebarea a fost raportata conform regulamentului.
P.P. Orice propozitie se incepe cu MAJU(SCULA), bai "fan infocat al lu' Bent"winking Lasa femeile in pace, si continua masturbarea pe Pornhub! laughing End of vorbarie!