| Fineness a întrebat:

Ce tot are utilizatorul,, Kronstadt" de tot spune,, esti raportat!"?
Adica, cu ce am gresit?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Probabil ai formulat o intrebare prosteasca/care insulta pe altcineva sau chestii din astea, trimite-i un private messaje si vorbeste cu el

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Acesta raportează toate întrebările obscene/ilegale, irelevante și neinteligibile! Adică cele care nu corespund cu specificul site-ului!
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar si eu spun asa, nu doar el laughing. Probabil raporteaza postarile care incalca regulamentul site-ului si te-a avertizat, ca sa nu te plangi "ba, care m-a raportat?".