| ioanacoruga4567 a întrebat:

La bac la logica, când răspund la cerințe trebuie să formulez în propoziții sau pot sa scriu direct răspunsurile? La noi a zis profa că mai bine scriem direct răspunsurile, că așa nu se încurcă profesorii când corectează. Mie totuși mi se pare bizar, însă normal că mi-ar fi mai avantajos sa dau răspunsurile direct. Cei care ați dat bac la logica cum ați făcut? Oare scade din punctaj daca răspund direct? Și schemele alea, diagramele venn și euler trebuie desenate cu creionul?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine este sa faci exact asa cum vi se spune in ziua bacului, de catre acei supraveghetori.