| anyka12 a întrebat:

La club penguin cum poti avea haine fara sa fii membru, exista vreun cod care iti da haine?happy

140 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu exista nici un codsad...Imi pare rau!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fara sa fii membru nu cred ca se poate.

| juniper a răspuns:

Doar cu un program, dar atuncea numai tu poti vedea hainele, nu si ceilalti, se numeste penguin storm 6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista da -i fain jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da tragetiva club penguin storm 9 si va vedeti ca sensei rokhopper si alti si daca pune coduri in el va da haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exista ceva dar trebuie sa gasesti haine abandonate eu am vazut o cutie cu caciuli de mus creciun te duci acolo la magazinul de sport este in fata acolo o cutie care scrie free si te duci la ea doar atata amanute ati pot da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu da exista un cod dar nici eu nu-l stiu?

| sombilache a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este 281

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş vrea eu dar nu există, ar fi fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Trebuie sa iti cumperi jucarii si vei primi un banut pe care este scris un cod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe GOOGLE "download penguin storm 10"
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...eu am penguin storm 10 si este la fel ca 8.nu vede nimeni in ce esti imbracatstraight face decat tu. daca foloseste la ceva.sa te bucuri poate dar isi bat jocstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exita coduri numai ca trebuie sa pui langa de unde iti iei cartile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penguin storm nu e virus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da instaleaza-ti club penguin storm 11 si poti avea haine fara sa fii membru iar codurile le afli de pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate iti trebuie un cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pare rau. am 60 membri... daca vrei iti dau 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu...as downloanda penguin storm 9 da.care ca e un virus chestia asta.eu am 28 de membrii. daca vrei iti dau 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am. dar si eu as vrea sa existe asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se poate dai ai hack hackul penguin storm http://www.cpcheats.info/penguin-storm/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e. Da cine il stie?happyyin yang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista, dar eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca exista, dar verisorul meu are un pinguin cu multe haine si nu este membru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc PENGUINSTORM doar pentru bani ca am Membership happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi