| anyka12 a întrebat:

La club penguin cum poti avea haine fara sa fii membru, exista vreun cod care iti da haine?happy

140 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Andi_3559 a răspuns:

Stiu eu raspunsul.
Prin evenimente!

| tygrul a răspuns:

Da este FreeHood! Incearca-l mie mi-o dat o jacketa.

| flashcool a răspuns:

Sunteti aiuriti rau laughing) SE POATE!
iti voi dau un mic tuorial

1. logheazate pe contul tau cp
2. sa nu alegi nici un server
3. dai click pe moneda din coltul dreapta sus
4. click pe i have a code
5. scrii codul (freehood)
6. si gata

| flashcool a răspuns:

Si mai unu D23EXP11 care iti da tot o jacketa doar ca pe verde daca mai gasesc va anunt.

| Nairelua a răspuns:

Da. baga FreeHood si o sa iti dea un plover albastru. intra pe www.clubpenguinechats.ro si inscriete ca sa vezi ce coduri mai apar.

| Nairelua a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba exista!

| HalloweenPumpkin a răspuns:

Buna da exista coduri daca vrei iti dau 2 coduri pentru jackete.1 D23EXP11 si freehood funda? te rog frumos la mine au mers codurile

| CherryPau a răspuns (pentru constantaproca):

Ba se poate daca bagi coduriii.eu am bagat si am

| iasminaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Coduri clubpenguin 2012 sunt: pumkin1; d23exp11 si freehood

| Stillers a răspuns:

Nu stiu asta caut si eu contancteazama daca afli si o s te invat si eu adresa mea este geana_mihai06 conteacteazama

| CherryPau a răspuns:

Exizta coduri si eu am o gramada de lucruri deblocate cu coduri! intra pe Club Penguin codes si cauta la comentarii sau langa pozele postate ca poate gasesti!

| gia201011 a răspuns:

Nu te pot ajuta

| gia201011 a răspuns:

Sa stiti ca exista cateva coduri doar ca mi-am reformata calculatorul si mi s-a sters site-ul

| gia201011 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau eu

| daxax a răspuns:

Ba se poate uite cateva coduri FreeHood, Pumpkin1

| Dinu_Razvan_1983 a răspuns:

Da exista coduri dar nu vreau sa le spun

| gyulia808 a răspuns:

Desigur ca exista uite ati dau eu cateva. FreeHood, Together, si daca vrei bani, mmcode11 ati da 200 coins mmcode12 ati da 500 coins mmcode13 atti da 2500 coins!

| gyulia808 a răspuns:

Da FreeHood, si pentru bani mmcode11 mmcode12 mmcode13. Ziceti la copil ma daca intreaba oi mereu scrieti egzista doar nu sti tu aia sunt raieri anyka.

| AL02ex09an01dra a răspuns:

Merge cand trebuie sa alegi pe ce harta sa te duci sus in drea pta apesi pe UNLOCK... ONLINE! Acolo iti apareI've a got code! Si scrii un cod dn: PUMPKIN1; HPHONES1 (PENTRU ANIMALE CASTI GRATIS); FREEHOOD; MMCOE11; MMCODE12; MMCODE13. Sunt printre aceste coduri si doua prin care primesti 500 si 2500 de coins.

| ANONIM537 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau un cont de member eu te rog la adresa bogdy_nicusor@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul cod este FREEHOOD iar al doilea este D23EXP11 iar al treilea este PUMPKIN1 iar al patrulea este EPFAGENT.

| Ovidyu_ovy_1994 a răspuns:

Vrei un cod pentru haine til dau eu d23exp11
si inca unul mmcode12

| ujGNSKSGUVGSKSCVISVJS a răspuns:

Da:
epfagent

| clubpenguinmember a răspuns:

Anonim
ai conturi cu membership?
daca ai imi dai un cont te rog din tot sufletulhappy
trimite-mi contul pe adresa teodora.maier_sm@yahoo.com

| MeyCara a răspuns:

Incearca freehood si ai un cap de dovleac

| Popescu_Alex_1984 a răspuns:

Ba se poate am eu doua hanorace unu verde si unu albastru si nu sunt membru da am uitat codurile.
sad

| myruna2012 a răspuns:

Hei...Poti avea asa ceva folosind coduri club penguin
Scrii pe google:club penguin codes