| anyka12 a întrebat:

La club penguin cum poti avea haine fara sa fii membru, exista vreun cod care iti da haine?happy

140 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi o jucarie si cand primesti jucaria iti da un cod
sau poti cumpara si o carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potii sa iei haine de la sarbatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rece

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista niciun cod, trebuie sa fii membru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care au spus ca exista au avut dreptate intri pe internet si poti sa vezi ca iti zice o gramada dea coduri.si dupa ce ai vazut toate chestile necesare te duci pe banutul clubpenguin si acolo incerci toate codurile care tile arata pe internet.eu am incercat si acum nu sunt membru daram o gramada de haine si daca sti raspunsul il scrisi iti apare 3 casute libere te duci in series1 si iti alegi haine iar da ca vrei mai multe pui de mai multe ori codul si te inbogatesti si nu trebuie sa fii membru casa ai haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont de club penguin membru pentru cont de pandana membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un cod nimic.Doar daca esti membru. Unelel lucruri se dau fara sa fii membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar exista un site in care te poti face membru pentru 12 luni pe gratis:Team fallen club penguin membership hack.Il descarci si gata.(s-ar putea sa fie virusat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa am haine fara sa fiumebru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea un membru pe club penguin. va rog frumos sa-mi scrieti pe acest site. multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pa pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate daca iei un cod depe o jocarie club pinguin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am member si recunosc nu e pentru un an... daca vrei iti dau un penguin cu o groaza de palari serios! cautama pe teodorstefan94@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu 60 mbr de ce n scrii un cont? poate fiindca nai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
este codul 198376618

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt coduri multe cauta pe net dar nu stiu cum sa le pun ajutati-ma plzzzzz ca am nevoie hai ma da cu codurile le gasesti pe net! ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anyka12 nu exista nici un cod si cu penguin storm nu mai merge MichroChip l-a sters.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se puate terog sa-mi zici cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu stiu niciunul.Insa le poti gasi la jucariile CP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista cp storm 10 in care poti avea ce vrei numai ca tu le vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul cod este FREEHOOD iar al doilea este D23EXP11 iar al treilea este PUMPKIN1 iar al patrulea este EPFAGENT.

| Enki a răspuns:

Sa stii ca exista coduri pentru haine si fara sa fii membru.iti dau eu cateva daca dorestibig grin23EXP11 - Jacheta verde, FREEHOOD - Jacheta mov, PUMPKIN1 - Cap de dovleac, MMCODE12 - Tricou cu chitara, HPHONES1 - Casti pentru puffi, UFOMASKE - Masca extraterestru, UFOANZUG - Costum extraterestru, EPFAGENT - Casca Agent si DJUBILEE - Coroana.mai am si cateva coduri unice.eu ti le pot da, dar eu le-am cumparat pe bani.it spun cateva pentru haine de member(daca vei fii primul care le foloseste vei putea avea haine de member):BMDWWPD7N,BMDWXK5CT,LPDG582BBYYVDW,LPDG5YVFNZP5ML.sunt unice!