| Joker3134 a întrebat:

La pompieri e chiar așa ușoară meseria?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte usor.
E o nimic toata sa cari echipament de 30 kg pe tine in timp ce intri in cladiri cu temperaturi de 200-300 grade si iti cad lemne arzand in cap in timp ce vezi corpuri carbonizate. Foarte usor.

31 răspunsuri:
| Alex2k1 a răspuns:

Nu este ușoară, nici examenul nu este foarte ușor, anul acesta o să încerc și eu, aș fi încercat și anul trecut însă nu eram pregătit pentru traseu așa că am amânat și m-am băgat la o facultate, ăsta este visul meu, vreau să îmi dedic inima și sufletul pentru a face bine oricât de rău îmi va fi, sper doar sa trec cu bine de examene