| Blondutsa a întrebat:

Lady popular cine joaca si a trecut de level 8.Am si eu o intrebharehappy Ce trebuie sa fac la jocul acela master mind pentru ca il mai am pe acela de completat ca sa trec level 8 dar la joc ala am obs ca nu pot ghici culoare si nici nu se termina deloc Va rog Dau funda dar ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Blondutsa explică:

Va roooog ajutati-maaaa! Damy dmaris ajuta-maaa uh ca esti level 16 plizzzz Dauu FUNDHOOOOYbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, si eu sunt la niv 8 si mi-a luat km mult sa trec dar in fine...
incepe cu albastru si in pui numai pe ala daca iti apare un punc negru sau doua inseamna ca e bun apoi continui cu celelate si vezi cat puncte negre ai apoi le unesti pe toate in as fel sa ghicesti locul si culoarea...pai daca ai 4 puncte nere ai ghicit

sper ca te-am ajutat:!big grinD