| DenisaNicoletaG a întrebat:

M-am gandit asa daca tot sunt noua pe aici si voi ziceti ca nu ma cunoasteti, ce ziceti sa imi adresati intrebari, si eu dupa care sa va raspund daca va intereseaza despre mine. Astept cate intrebari vreti voi sa imi puneti! Raspund cu inima deschisa happy

38 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ce îți place cel mai mult la un băiat?

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Ce parere ai despre echipa de fotbal ' Manchester United'?

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Pai eu cand ma indragostesc, ma indragostesc frate, daca ne uitam la fizic, ma uit la ochi in primul rand, dupa care il studiez asa. Daca ne gandim persoana lui, am mai spus, eu urasc minciuna, decii....sa fie de incredere si fidel.

| Clorox a răspuns:

Nu am ce intrebari sa-ti pun, dar daca vrei sa stii cate ceva despre mine...
''Am aproape 16 ani, sunt foarte rau, egoist, nu imi place lumina, sunt retras, imi place sa ma joc cu jucariile de plus(Sa fiu mai explicit, imi place sa le tai capul), ascult rock, nu sunt homofob, cred ca am personalitate dubla, am momente cand sunt fericit, 'normal', sociabil si ma prefac ca imi place de toata lumea, dar am si momente cand sunt eu: Antisocial, egoist, rautacios, creepy!
Nice to meet yawinking

| DenisaNicoletaG explică (pentru chiftelutacrocanta):

Am 14 ani in in februarie pe 9 fac 15 ani, am 60 de kg si am 1.70 inaltime. Banii imi plac logic, dar daca te referi ca sunt innebunita dupa bani la un baiat asa e exclus,, imi plac banii meii..nu sunt materialista.

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Imi amintesc de tine,, tu esti cel care vrea sa-si scoata religia din scoli, esti cel cu avatarul de joker. Uite-l cum l-am demascat

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Eu nu prea le am cu fotballul dar, despre toate echipele, dar nu stiu nu am o parere, Le urez bafta

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Simpatico

| Clorox a răspuns (pentru Clorox):

Am uitat, sunt foarte manipulativ, vad oamenii ca pe niste papusi, trebuie doar sa le gasesc atele si gata, sunt ale mele, fac ce vreau cu elewinking

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

M-ai bagat in ceata ...imi place happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Simpatica? Multumesc si tu esti simpatic...te pupic :*

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Dubiossss/...happy

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Care este genul tau de muzica preferat? kiss

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

OMG, imi aduc aminte de poza, pe vremea aia ma prefaceam ca sunt fanatic religios...
Ce vremuri... laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ɗєℓυѕιση):

Pai pop dance, toate astea, nu ascult muzica populara, classica, rock, hard metal prostii din astea si manele. in rest ascult de toate. Si sa nu credeti ca am ceva cu persoanele care asculta rock ca stiu ca avem persoane pe aici care asculta e doar strict pararea mea.:*

| mbncf a răspuns:

Cât de mult îl placi pe AnimeLover95? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru mbncf):

De unde pana unde intrebarea asta? laughing

| mbncf a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Am observat eu niște lucruri. Spune tot laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Eu sunt aia cu rock, punk, metal etc.
Fiecare cu opinia lui happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru mbncf):

Nu ai observat nimic. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Esti irecuperabil!

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ɗєℓυѕιση):

Exact happy

| mbncf a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nimeni nu vrea să recunoască nimic pe site-ul ăsta. Ce e cu voi? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru mbncf):

Ba recunosc, dar in cazul asta nu am ce.winking laughing

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Awww, ce dragut, stiu...

| mbncf a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Dar pe mine de ce nu mă pupi ca pe ceilalți? crying

| DenisaNicoletaG explică (pentru mbncf):

Ba te pup... Te pup scumpa meawinking happy :* Am chef sa facem ceva distractiv aici pe site. Ce sa facem?

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru mbncf):

laughing

| mbncf a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Deja ai pus întrebarea laughing