| anonim_4396 a întrebat:

Watzzup! voi ma credeti amuzant? puneti-mi intrebari ca sa va raspund si dpaia imi ziceti bine? asa ma crede o fata placuta de mine.

Răspuns Câştigător
| ErickEmil a răspuns:

1:ce faci in timpul orelor la scl?
2:ce faci in pauze la scl?
3:cu cine stai la scl?
4:ce mancare mananci de obicei?
5:ce fel de filme/seriale iti place?
6:te crezi amuzant? asta numa tu stii!

| watzzup a răspuns (pentru ErickEmil):

Iah asteas intrebari serioase scze happy

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cand inveti sa scrii corect?
Chiar atat de prost esti de nu poti sa legi 2 fraze?

| BebeStrumf a răspuns:

@watzzup pentru ea esti amuzant ca te cunoaste, dar eu care nu te cunosc pot spune multebig grinminciuni...
@fetitaCUPiscoturile fii mai cu obraz nu da cu parulwinkingpoate baiatul abia e la prima lectie de alfabetlaughing))

| watzzup a răspuns:

Nu accept intrebari serioase!

| Cassica a răspuns:

Esti sarit de pe fix?
Te-ai dat cu ruj vreodata?
Ti-a placut vreodata de o fata mai mare ca tine?
si asa de chichi si miki.:cati ani ai?
funddaa?

| watzzup a răspuns (pentru Cassica):

Bine gata deja nu-i timp potrivit las intrebarea rezerva pentru altcineva laughing simi vad de ale mele nu mai intrebati s-a terminat concursul happy si da iti dau funda