| adyalexa a întrebat:

Buna TPU...ma gandesc de multe ori daca voi vreti sa stiti ceva despre mine? daca va intereseaza ceva puneti-mi o intrebare si eu va raspund sincer...tot ce vreti sa stiti veti afla

10 răspunsuri:
| aLeXsNs a răspuns:

De ce ai pus intrebarea aici?

| adyalexa explică (pentru aLeXsNs):

Pai ma plictiseam si eu.

| aLeXsNs a răspuns (pentru adyalexa):

Mda. Lasa ca nu o sa te mai pictisesti deacum incolo cu mine pe messwinking

| redy04 a răspuns:

Hmm prima intrebare ar fi: de ce ai ai postat intrebarea de mai sus?

| adyalexa explică (pentru redy04):

Pai as cam vrea si eu prieteni noi ..si ma gandeam ca putem deveni ..va pot da contul meu de facebook si id-ul meu de mess... dasigur doar dac vreti ..nu va oblig

| redy04 a răspuns (pentru adyalexa):

Eu spun ca. cel mai bine ar fi sa iti cauti prieteni noi undeva mai aproape de tine.

| simonarus a răspuns:

Numele tau e jumate de fata jumate de baiat ce esti pana la urma

| adyalexa explică (pentru simonarus):

Pai ady e numele iubitului meu si alexandra al meu ...decii..nush..e o combinatie

| andreeutza09 a răspuns:

Ia lasati-o in pace.e problema ei daca a pus acesta intrebare.nu mai va luati de ea.ce rai puteti sa fitisad

| adyalexa explică (pentru andreeutza09):

Da ai dreptate unii oameni chiar sunt asa de raicrying(