| anonim_4396 a întrebat:

M-am mutat in alta zona a orasului si nu stiu cum sa leg prietenii,sunt la facultate si imi manca foarte mult timp dar cu timpul care il mai am liber(weekend-ul) doresc sa mai stau cu cineva la o gluma, biliard etc.
Va rog sa nu i-mi scrieti sa imi fac din facultate ca este la o distanta mare si la fel si colegi care sunt 3 din oras.

Scrieti voi cum v-ati facut prieteni cand ati schimbat domicliu, daca pot sa spun asa.

1 răspuns:
| Staind a răspuns:

Simplu