| Tourniquet a întrebat:

M-am saturat de unii utilizatori, cu intrebari si raspunsuri stupide. Aveti vreo idee sa facem ceva impotriva lor? Eu i'asi raporta, dar nu imi merge butonul "Raporteaza!" straight face.

Voi ce credeti? Nu v-ati saturat de ei? oh go on

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Posed rabdare.In cantitati mari.Greu imi ies din pepeni.Nu e cazul si aiciwinking
Ignora-i sau raporteaza-i.De sa aratam cu degetul si sa generalizam?thinking
Dupa dreptate, nici toleranta nu mai apartine acestei lumi.Pacatraised eyebrows

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-i! Esti in fata unui calculator, cine te pune sa le scrii? Sa-i bagi in seama? Treci peste. Daca se lasa afectati de aceste neintelegeri virtuale, atunci problema se afla la ei.

| razvix a răspuns:

M-am saturat la intrebari am primit niste raspunsuri stu piiiiiiiiiiiiiiide.