| Eღilia62 a întrebat:

De ce nu pot raporta raspunsuri? Voi puteti?
Apas pe butonul "Raporteaza" degeaba ca nu se intampla nimic.

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai intai de a apasa scrie inainte de "raporteaza" Continut obscen/ilegal; Caracter irelevant; neinteligent sau spam. Apesi acolo unde crezi ca e mai potrivit apoi dai raporteaza.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hehe, şi eu în primele zile, fiind începătoare, da' mai şi blondă, apăsam pe "Raportează" fără să bifez motivul raportării (nu observasem acele căsuţe). Ce m-am mai amuzam eu de mine, când mi-am dat seama, cât de mult am gafat.
Elianna, mai ştii faza? (o stresasem pe biata femeie, că nu pot să raportez) laughing

NOname
| NOname a răspuns:

E, se mai întâmplă.winking

| Eღilia62 explică:

Aaa deci trebuie sa selectez si alea.Multumesc,ai funda!

| Eღilia62 explică:

@NOName faza e ca nu sunt incepatoare, ca doar am mai facut raportari, dar eram prea obosita sa-mi dau seama ca trebuie sa pun si continutul. big grin

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Hei,thx pentru fundahee hee