| Loca_4107 a întrebat:

De ce aveti prostia sa puneti intrebari gen :
_____________________
Cum cuceresc o fata?
Cum ma sarut?
_____________________
Nu vreti sa o si facem in locul vostru?
Aveti 10 ani?
Sau va bateti joc?
Eu zic sa dati pe butonul ala "Logout"...
(m-am saturat de femei cu... CUC )

Răspuns Câştigător
| JustMeCata a răspuns:

Loca ești prea nou pe TPU și încă nu ști cum funcționează pe undeva ai dreptate dar poate pune oricine ce vrea tu nu esti obligat sa raspunzi si astea le pun aia de 10-12 ani daca ei nu stiu ce vrei sa faci?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Intrebarile alea mi se par cele mai inofensive.
Altii sunt retardatii pe site-ul asta.

| Narcis2007 a răspuns:

Bateti si tu joc de ei...asa o sa se invete si ei sa nu mai puna intrebari de genu asta

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Uite...cum spune şi Daniel.ai dreptate -pe o parte.Aici pe site sunt şi copii care pun tot felul de întrebari.Nu trebuie sa reacţionam astfel,ci cu calm, şi ai dreptate, cateodata devin foarte enervanti...
papa

| vlaaddd a răspuns:

1. Prin intrebarea asta poluezi sectiunea asta deja poluata.
2. Nu-ti convine, schimbi categoria.
3. Tot nu iti convine, cum ai venit poti pleca. Nu te tine nimeni aici sa stii.

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Unii chiar sunt timizi si nu stiu ce sa faca si vor un sfat. Unii pun si intrebari la misto ca sa se vada cum am raspunde. Incearca sa fi intelegator cu acesti copii. Problema nu e numai a lor ci si a celor care trebuie sa ii indrume ca nu stau suficient de mult cu ei sa vorbeasca.

| Loca_4107 explică:

@Daniel, nu sunt nou si daca o tin asa astia de 10 ani... te intreaba si ce-ai facut cu prietena, si iti vine sa le rupi GATU` la cat de enervanti sunt.
Spun din propria experienta...