| anonim_4396 a întrebat:

Voi nu ati observat ca TPU a devenit un site de 2 lei? adica:toata lumea pune intrebari despre teme.toata lumea se cearta din niste motive banale.toata lumea pune intrebari stupide cum ar fi:,, ce faci?"! credeti ca noi putem sa facem TPU-ul sa fie ca inainte? sa fim utilizatori inteligenti, sa nu mai punem intrebari referitoare la teme etc? si ce parere aveti despre acesti utilizatori? pe mine, sincera sa fiu ma scot din minti.si oricat i-am raporta, tot pun intrebari de genul asta! exact asa a facut si BiancaFetita! de ce TPU a devenit asa? de ce sunt unii disperati dupa funde? sau de ce raspund numai pentru funde? mie odata una mi-a raspuns:,, nu stiu. da-mi te rog funda! te rog nu am nici una!"
nu ii dau nici peste 1000 de ani! din moment ce nu stie sa imi raspunda si nu imi poate fi de ajutor, de ce sa o rasplatesc cu o funda?
intrebarea cea mai importnta dintre toate:CREDETI CA NOI PUTEM FACE CEVA CA TPU SA FIE DIN NOU CA LA INCEPUT?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur

TPU a devenit asa pentru ca TPU ma refer la admin nu ia nicio masura ceea ce a facut acum cu modificarile astea la site nu sunt chiar apreciabile eu zic ca ar mai trebuii luate masuri. Eu tot sunt de acord ca Raluca sa conduca site-ul nu Cristina findca este o diferenta foarte mare intre ele. Multi prieteni de-ai mei s-au retras de aici. Poate multora nu le convine insa Cristina nu prea se tine serios de treaba. Am depus atatea rapoarte cu dovezi deci mentionez inca o data cu toate dovezile necesare de la capturi foto pana la linkul catre intrebarea respectiva si aia si acum isi fac de cap nimic nu a facut Cristina decat sa recunosc doar cu unul din atatia. Acei utilizatori chiar au facut fapte care erau de raportat. Sincer e singurul site care nu este serios si gasesc toate natiile de oameni de la satanisti pana la atei, de la adolescenti chiar de 9 ani daca erau de 15 16 nu aveam ceva impotriva lor si sincer nici cei ce sunt mai mici dar pun intrebari ultra irelevante si nu respecta regulile, despre spam ce sa mai zic spam-ul e la greu pe acest site. In final ar trebui sa fii mai nepasatoare adica sa nu te mai implici asa mult deoarece nu e bine si eu la fel am facut ca tine insa in zadar lucrul asta nu se poate oprii asa cu una cu doua. Mai bine pui o intrebare ca sa primesti informatia de care ai nevoie si daca chiar vrei sa raspunzi raspunde la intrebarile care crezi ca poti raspunde si care sunt cat de cat decente raspunde atunci.

20 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu.
si ce daca am cerut statusuri cool? tu crezi asta o tema?laughing
si pana la urma, crezi ce vrei, nu ma intereseaza parerea ta.

| NoNameJunior a răspuns:

Ce ti-am facut de ma jignesti in halul asta? am pus o oarecare intrebare si tu te iei de mine aiurea.mda e clar ce fel de om esti.

| NoNameJunior a răspuns:

Tu esti doar un prost care habar n-are ce bombane pe acolo.din moment ce nu ma cunosti,de ce naiba ma judeci? si proverbu ala:,, cine sapa groapa altuia cade singur in ea".
deci, taci din gura ca nu impresionezi pe nimeni.

| NoNameJunior a răspuns:

Nici nu ma mai obosesc sa ma cert cu tine.nu am chef plus ca vine unu'(tu)care ma jigneste aiurea! te ignor si nu imi mai pasa de existenta ta.PA!

| NoNameJunior a răspuns:

Tot sper sa ma lasi si sa taci odata ca nu ma afecteaza cu nimic ceea ce spui...

| Anonymus314 a răspuns:

Nu

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Asa e ai dreptate, eu m-am saturat de teme, ce naiba numai piciumani aici Eu nu stiu cum a fost la inceput caci doar ce m-am inscris si deja m-am plictisit crying((

| eugenl a răspuns:

Daca scolarii sunt marea majoritate pe site-ul asta atunci o sa se ajunga sa se numeasca Teme Pentru U laughing
Nu stim dacaputem schimba ceva radical, dar putem incepe prin raportarea raspunsurilor deranjante

| Kanghu a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi. Asta e ROMANIA, numai copii cu neuroni cat temperatura camerei, care se injura.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. Well, se pare ca in Romania stupiditatea trece de pragul infinitului.

| ske a răspuns:

Aceasta este o intrebare stupida, adica stim cu totii ca nu putem face nimic (pe langa ca sunt enshpe mi de utilizatori/intrebari pe zi) nu avem nicio "putere " asupra sitului, insa ar fi frumos sa putem face cevabig grin

| ppr a răspuns:

Ce sa facem noi? ar trebui sa fie respectat regulamentul si sa nu mai aprobe nicio intrebare despre teme si alte porcarii.si ei ar trebui sa se simta, dar nu prea cred acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici la ce ai spus tu mai sus: "toata lumea se cearta din motive banale". Este adevarat. Chiar nu poti pune o intrebare, si poc vin alti useri care incep cu rautati. Este chiar deranjant si enervant. Niciodata nu mi-as fi inchipuit ca noi de pe TPU o sa ajungem ca niste dusmani intre noi. Regulile sunt pentru a fi respectate.

| TeManancCuNutella a răspuns:

Po`i da ...Asa cred si eu happy
Poate putem, poate nu straight face
A si apropo nu.ti pot trimite p privat nimic sad

| NoNameJunior a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Pentru ca esti junior.cand vei deveni senior vei putea:*

| TeManancCuNutella a răspuns (pentru NoNameJunior):

Okeii
kiss

| Simina1619 a răspuns:

Nu mi se pare...intrebarea ta este prima de acest gen pe care am vazut-o!

| NoNameJunior a răspuns (pentru Simina1619):

Uita-te la intrebarile utilizatoarei Bya123.a pus 2 intrebari de acest gen.deci eu sunt a douabig grin.

| anonim_4396 explică (pentru Simina1619):

Nu e prima multi se plang de site nu numai ea

| NoNameJunior a răspuns (pentru anonim_4396):

Si,imi poti raspunde si mie te rog la intrebare?

| anonim_4396 explică (pentru NoNameJunior):

Desigur

TPU a devenit asa pentru ca TPU ma refer la admin nu ia nicio masura ceea ce a facut acum cu modificarile astea la site nu sunt chiar apreciabile eu zic ca ar mai trebuii luate masuri. Eu tot sunt de acord ca Raluca sa conduca site-ul nu Cristina findca este o diferenta foarte mare intre ele. Multi prieteni de-ai mei s-au retras de aici. Poate multora nu le convine insa Cristina nu prea se tine serios de treaba. Am depus atatea rapoarte cu dovezi deci mentionez inca o data cu toate dovezile necesare de la capturi foto pana la linkul catre intrebarea respectiva si aia si acum isi fac de cap nimic nu a facut Cristina decat sa recunosc doar cu unul din atatia. Acei utilizatori chiar au facut fapte care erau de raportat. Sincer e singurul site care nu este serios si gasesc toate natiile de oameni de la satanisti pana la atei, de la adolescenti chiar de 9 ani daca erau de 15 16 nu aveam ceva impotriva lor si sincer nici cei ce sunt mai mici dar pun intrebari ultra irelevante si nu respecta regulile, despre spam ce sa mai zic spam-ul e la greu pe acest site. In final ar trebui sa fii mai nepasatoare adica sa nu te mai implici asa mult deoarece nu e bine si eu la fel am facut ca tine insa in zadar lucrul asta nu se poate oprii asa cu una cu doua. Mai bine pui o intrebare ca sa primesti informatia de care ai nevoie si daca chiar vrei sa raspunzi raspunde la intrebarile care crezi ca poti raspunde si care sunt cat de cat decente raspunde atunci.

| DutzyX a răspuns:

Intotdeauna vor exista oameni...sa ii numim 'limitati' si atat...

http://dutzzy.blogspot.com/