| anonim_4396 a întrebat:

Ma jucam this or that si am dat de intrebarea asta: "Toilet paper: Over or Under?". Aveti idee la ce se refera? Stiu care e traducerea in romana, dar tot nu ma prind. Se refera la cantitatea de hartie cu care te stergi, la directie sau la ce altceva?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Cred ca se referea la felul in care asezi hartia igienica pe acel suport. Sunt doua metode in care o poti aseza si mereu au fost discutii despre care metoda este "corecta" happy