| Mikiiiiiiii a întrebat:

M-am gandit sa ma apuc de vlogging ce parere aveti? Ce sugestii imi dati? Ce sa fac pentru inceput? Si as avea o idee cu tag-ul :This or That. As dori intrebari!

3 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Mai intai iti trebuie ceva care sa filmeze hd si dupa te apuci cu ideile ceva emisiune in care prezinti diverse stiri si areti clipuri amuzante gen doza.

| DeeaVonP a răspuns:

Buna! Este o idee buna cu vlogging, dar e bine sa fi originala, nu te lua dupa Tequila sau vloggeri deastia mai cu succes, fa-ti o pagina de facebook ca sa ai mai multe vizualizari...Ce fel de vlogg vrei sa faci? Gen adevar si provocare?

| Mikiiiiiiii explică:

Nu nu vreau sa fie gen adevar si provocare. Si nu vreau sa fie cine stie ce "emisiune".Pur si simplu sa fie orice cer "altii" adica mi se pare aiurea sa imi iau ideile mele plus ca nu prea am momentan asa ca am zis sa ma ghidez dupa ideile altora.big grin