| InYourPants a întrebat:

Merita sa te trezesti la 6 dimineata sa mergi la alergat?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă adormi la 10, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta merita, fiindca este cea mai buna ora a zilei cand corpul este odihnit si chiar poti sa faci fata unui exercitiu intens, cum este alergarea, beneficiile lui aparand foarte repede, dupa 1-2 saptamani de aleragt zilnic.
De altfel este recomandat de toti profesorii de fitness!

| Den1sa a răspuns:

Da

| IgnatVictor a răspuns:

Sincer, în ciuda tuturor sfaturilor profesioniștilor, eu nu sunt genul de persoană care se trezește cu noaptea în cap, ca să se ducă să alerge. Mereu am preferat să fac sport după-amiază și să termin seara. Asta când sunt singur. Dacă trebuie să merg la un club sportiv sau un grup sportiv, mă conformez cu programul lor.