| mgtow a întrebat:

Nu ma consider pedofil dar daca imi pun poza cu mine aici tot mormanul de femei/fetite imi trimit cerere si nici nu raspund la mesaj privat daca trimit ceva. Prefer sa imi protejez identitatea dar de ce prostia asta sa bagi pe cineva la prieteni pentru ca iti place de fata lui? Sau invers alea care au poze cu chipul sar toti pe ele.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Vor sa te aibă la prieteni ca te-au văzut mai serios asa.

12 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Stiu ce spui.
De ce acelea care au poze cu chipul sar toti pe ele? Foarte multi vor sa realizeze o conexiune, ei incearca cu toate puterile si cam degeaba, spera ca poate vor cunoaste mai bine fata din acea poza, daca stii ce zic laughinghee hee!

| mgtow explică (pentru Celcestietot):

Cauta sex de aia, multe se plang ca le trimite poza cu maciuca sau laptele lor

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Da, de aia laughing. Unele se plang pentru ca nu sunt p@narame si pe acelea pot spune ca le inteleg, dar cunosc cazuri in care pana si pan@ramele s-au plans ca le trimiti asa ceva, de parca le-ar deranja cu treaba asta rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma straduiesc sa iau in serios postarea ta rolling on the floor O explicatie simpla la comportamentul tau ii ca esti doar narcisist rolling on the floor

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Eh, crezi din cauza unei poze cu mine m-ar face asa? aia da, dar daca sant camuflat si nu ma stie nimeni nu am dc sa raman narcisist, vezi Facebook meu sa te lamuresti daca e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Inseamna ca trebuie sa fii fotomodel renumit national, insa tu lucrii la transporturi in strainatate. laughing

| EntertainYou a răspuns:

Doar te vedem pe vlogul tau, domnu' sofer. Nu am inteles treaba cu pedofilia.
Asa si eu pot sa zic ca sunt pedofil pentru ca mor dupa pozele cu bebelusi care au caciulite de genul asta:
https://s.cdnmpro.com/......c~4859.jpg

| mgtow explică (pentru EntertainYou):

Daca eram pedofil lasam poza cu mine sa ma caute toate de aici, asa ca nu am si nu imi pasa de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sunt convinsă ca toate îți trimit cerere când îți văd poza laughing) Frumos si fan mgtow, combinația perfecta. Pune-ți o poza, daca tot zici ca o sa provoci o asemenea reacție.Promit ca o sa fiu prima care îți scrie

| Dorotheea21 a răspuns:

Eu stiu cum arati, dar tot te intreb. happy
Ce ai patit?
Esti suparaţel pentru ca____?

| mgtow explică (pentru Dorotheea21):

Nimic grav

| Dorotheea21 a răspuns (pentru mgtow):

Poate nu grav, dar ceva foarte ciudat s-a intamplat, daca ai avut tu explozia asta.
O sa imi spui cand vrei, daca vrei.