| anonim_4396 a întrebat:

Numai mie mi s-a umplut telefonul de poze cu insi care ne arata ca s-au vaccinat? Fara sedinta foto nu se poate?

6 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Unora indiferent de ceea ce fac și prin orice mijloace le place să fie în centrul atenției,să fie lăudați,să fie admirați, să fie invidiați, tot timpul să se amintească despre persoana lor, sunt în stare chiar să plătească din propriul buzunar doar ca să fie băgați în seamă, le place să se dea exemplu fie că este vorba de ceva bun fie că au făcut ceva ce e rău și greșit.Pentru asemenea oameni nu prea mai există viață personală.Iar noi ceilalți parcă am trăi pe viu alături de ei în casă, suntem spectatori și privim la un film ce se produce în direct.

| Catrice a răspuns:

Da
Asta e, daca folosești rețelele astea sociale la greuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Imi apar din senin

| OldSoul a răspuns:

Mie personal nu-mi apare nimic de acest gen.
Cel mai probabil ai cautat tu undeva informatii despre vaccin, iar "internetul" a detectat asta si iti arata chestiile de genul.

| LoveSleep a răspuns:

Nu te mai uita la ele și n-o să-ți mai apară.

| troleibuz a răspuns:

Mie nu. Dar daca exista, eu unul ma bucur. Ei fac asta ca sa dea un exemplu. Lumea noastra e prea conspirationista si fricoasa.