| Biby a întrebat:

O intrebare legata de conquiztador. Vreau sa-mi aleg modelul de la tipare harta si cand dau comanda platesc cu banii adevarati?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

A nu platesti nimi adica bani reali
dar sunt niste bani in joc care se num galbeni pe care ii primesti cand iti faci cont :X sunt cam 1000 cred :X:X
dar nu platesti nici un ban real ca sa ii ai.
dakl vr sa ai mai multi galbeni( bani joc)
tr sa kstiti jocuri adica sa fi pe loc1 sau 2 si iti da o anumita supa de bani :Xbig grin

Concluzia e ca nu platesti nici un ban rel ca sa iti alegi un tipa.big grin

funda?

6 răspunsuri:
| ZuZaa_6103 a răspuns:

Nu`! Nu platesti cu bani adevarati! Platesti cu bani pe care ii castigi jucand cat mai multe jocuri! Iar cand ai destuli bani poti cumpara tiparul pe care il doresti! El nu tine mult timp! Daca ai destui bani castigati poti prelungii pentru un timp indelugat tiparu! Deoarece acesta nu tine pentru totdeaunahappy! fundita:*!?

| Sergiu95 a răspuns:

Alea cum ti-o pui sati arete cu buline, inimioare, stelute etc? la aia nu platesti cu bani ca si eu mi-am pus.

| Rachel a răspuns:

Nu platesti

dai comanda si apoi salveaza...eu chiar am facut si nu am platit

| Ann3 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor evident ca nu...cu bani pe care i-ai stras u in timpul jocurilor

| pwp a răspuns:

Sigur ca nu!
platesti cu banii din joc!