| R0R0 a întrebat:

Obișnuiți să faceți complimente celor dragi vouă?
Vă place să fiți complimentați?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Fac numai dacă într-adevăr îmi place vreun aspect al persoanei/cum arată în ziua respectivă, a avut un comportament sau idee bună etc.Deci nu fac complimente doar de dragul de a face.Şi îmi plac tot dacă ştiu că sunt sincere.

35 răspunsuri:
| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Nu-i nimicbatting eyelashes

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru R0R0):

Da.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Bine!

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, obisnuiesc sa adresez complimente celor dragi, dar intotdeauna complimente sincere, nu fortate sau de convenienta.
Imi place sa primesc complimente doar adica sunt pe deplin convinsa ca le merit si ca imi sunt spuse cu dragoste si sinceritate, nu cu prefacatorie, din linguseala sau din interes.

| R0R0 explică (pentru Cameliapantiru):

Cam așa e si la mine!