| ZuzyMic a întrebat:

(Intrebare pentru baieti) Cum va place sa fiti alintati sau complimentati? Si va plac fetele mai energice si jucause sau cele mai romantice si senzuale?

5 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Energice,jucause, senzuale

| PurpleKusH a răspuns:

Nu stiu despre restul dar mie unul imi plac fetele mai energice si jucause care au simtul umorului dar in unele momente sa stiu sa fie si romantice

| ZuzyMic explică (pentru PurpleKusH):

Si tie unul. ce alinturi iti plac? Sau ce complimente?

| indecis2014 a răspuns:

Fetele mai jucause...mai perverse, acestea ma atrag!

| ANDYhelpnow a răspuns:

Mie mi se spune VERYTZA si sunt baiat. imi plac fetele energice si jucause si cele romantice...:* succes...