| Adry05 a întrebat:

Parere melodia/videoclipul? :)
https://www.youtube.com/watch?v=OvDoa4SrkwM

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ideea e foarte buna, clipul rezonabil spre bun dar melodia in sine e cam dezamagitoare. Se putea mult mai bine zic eu. Prea e repetitiva.

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Sunt ok

| RAY a răspuns:

Mie nu-mi place da e ok

| SnowKat a răspuns:

Nu suna chiar rau, nu prea ii genul meu dar ii binisor tongue

| Adry05 explică (pentru Bacemi):

Probabil zici de refren ca se repeta, nu? Da, poate putin dar e probabil o adaugire ca sa poata reda intreg videoclipul care nu se incadra pe cele 3 strofe si oricum in majoritatea melodilor la sfarsitul strofelor refrenul se repeta cam de 2-3 ori.

| Bacemi a răspuns (pentru Adry05):

Simt ca puteau mult mai mult.

| pattlebass a răspuns:

Buna! Mi-se pare un video si o melodie draguta (Sunt fan Smiley).