| MarcelineBMTH a întrebat:

Pareri despre Simona Halep?

10 răspunsuri:
| Chlorus a răspuns:

Halep este o sportiva intaia.

| musiiic a răspuns:

O campioană!

| Sociopat a răspuns:

Nu ma intereseaza.

| Trolli a răspuns:

Simona Halep este o sportiva ambitioasa, care si-a vazut visul cu ochii. A crezut, a muncit si a ajuns unde si-a dorit. Desi a pierdut ieri, pentru ea este o mare performanta. Este foarte greu sa ajungi la acel nivel si intr-un timp atat de scurt. Sunt sigura ca va castiga multe trofee, cum a facut pana acum.

| Ashadow a răspuns:

Nu e ca si cum as fi vreun impatimit al sportului de orice culoare dar...

ITI BATI JOC DE MINE A FOST ATAT DE APROAPE I-A ARS URSOAICEI (rusoaicei ahem) NISTE COMETE DE NICI NU MAI STIA CUM SA DUBLU-GRESEASCA SERVICIUL DECI NU POT SA CRED A TREIA INFRANGERE IN FATA MAMEI RUSII SI SI SI CE-A FOST CU ULTIMA LOVITURA PRACTIC RENUNTASE INCA DE DINAINTE SA ATINGA MINGEA GEN WhoThiFooh

Oricum, moment istoric, uimitoare performanta si alte asemenea, felicitari ei.

| Allєє a răspuns:

La anul va câștiga!

| Ibrahimovic a răspuns:

Poate cea mai buna sportiva din istoria Romaniei. O sportiva intr-o continua ascensiune, care cel mai probabil va mai creste. Anul trecut a avut un sezon fantastic, dovada fiind turneele castigate, si nici in acest an nu a dezamagit, ajungand intr-o finala de Grand Slam.
Imi pare rau ca a pierdut finala la Roland Garros, dar poate ca acest insucces o va face sa persevereze si sa-si doreasca si mai mult.
happy

| Doub a răspuns:

Am stat 3 ore in fata televizorului sa ma uit la meciul asta(primul meci de tenis din viata mea, deoarece nu mi se parea un sport foarte interesant) si m-am bucurat la fiecare punct castigat si la final am inceput sa plang.Tot respectul pentru ea! E geniala!

| sublime89 a răspuns:

Tot respectul pentru ce a facut, dar noi romanii exageram ca de obicei, si facem tot ce ne sta in putinta pentru a ne asigura ca i se urca la cap. Nu in felul acesta ar trebui sustinuta, ci mai discret. E important s-o lasam sa se concentreze pe ce are de facut, si sa nu o coplesim cu asteptari prea mari.

| CoaieGoale a răspuns:

La anul va castiga cu siguranta!