| anonim_4396 a întrebat:

Pe 20 martie e ziua mea si eu m-am gandit sa ma duc la cinema cu niste prietene.Vrem sa ne uitam la un film horror dar am inteles ca la filme de genul asta trebuie sa intri cu un adult(+18 ani).Este adevarat ce am auzit?Si daca da cum as putea face sa vedem filmul? (chiar nu vreau sa o aduc pe mama sa se uite cu noi straight face )

3 răspunsuri:
| drachenblut a răspuns:

Nu cred ca e cazul, rareori la horror-uri sunt puse 18+ majoritatea sunt pe 16 la noi din ce am vazut, deci have fun.

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru drachenblut):

Pai da dar eu nu am 16 ani si niciuna din prietenele mele nu are

| drachenblut a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Go, try. daca nu va lasa, mergeti in alta parte si gata... nu prea stau astia sa se uite la buletine, nu suntem in state