| laviflower a întrebat:

Pe 22 decembrie este ziua doamnei mele invatatoare.Eu nu stiu ce surpriza sa ii fac. Ceva frumos, dar nu mai am mult timp la dispozitie. Apropo, in afara de cadou.Ma puteti ajuta? Funda...

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi îi puteţi cânta toţi la mulţi ani, poţi să mergi la ea cu un trandafir ceva simbolic dacă cadou, nu. Baftă!

| laviflower explică:

Vreau sa fac ceva la scoala impreuna cu colegii.In afara de cadou.

| Slavic a răspuns:

O cutie de Ciocolate si Un buchet de flori profesoara se va bucura vei vedea in ochii ei ))

:X

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Pai ai putea sa'i promiti ca o sa inveti foarte bine, o cutie de ciocolat, un buchet de trandafiri, o felicitare, un lantisor cu numele doamnei pe el...si nu mai stiu nu mai imi vine nimic in minte...big grin

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai depinde de cati ani are si profesoara, dar ii poti lua ceva ce stii ca ii place. in primul rand nu uita de un buchet mare de flori si ii poti lua un lantisor de argint sau un set de parfum, gel de dus intr-o punga frumoasa cu la muti ani scris pe ea. Succes, sper ca te-am ajutat si sper sa ii placa cadoul tau foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laviflower eu cred ca trebuie sa ii dai un buchet de trandafiri albi si o felicitare cumparata sau facuta de tine.