| lilo2 a întrebat:

Acusa este ziua de nastere a mamei mele si nu stiu ce sa-i dau cadou.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| adelaadelaadela a răspuns:

Pai fa-o sa se simta iubita si mandra de tinehappy. lipeste-i prin toata casa biletele cu mesaje dragute, si un mik cadou lasat pe undeva, nu stiu ceva dragut, simplu... succes si ureaza-i la multi ani din partea mealaughing!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Un pupic. Atașează imbrățișările tale. La o mamă, asta contează, să simtă c-o iubesti cel mai mult.

| SentimentalConsil a răspuns:

La multi ani si multa fericire mamei tale, un cadou mai frumos decat tine nu cred ca si-ar fi dorit mama ta, acum depinde si de finante, am vazut ca exista pe la papetarie anumite diplome care trebuiesc complectate, poti cumpara o diploma din aceea si sa scrii in ea ca este cea mai buan mama din lume, o inramezi si o pui la loc de cinste in casa

| roxaa15 a răspuns:

Eu as face un tabloas cu o poza de famile, daca se pote poza ei preferata si binenteles i-as spune cat de mult o iubesc, dar asta in fiecare zi nu doar de ziua ei

| lilo2 explică (pentru roxaa15):

Va multumesc si raspunsurile voastre au fost foarte bune!

| Xpert a răspuns:

Nu trebuie sa ii iei ceva foarte complicat! Poti sa iei un buchet cu florile ei preferate + urarile de rigoare! Daca ai timp fa-i o felicitare manual! Mama ta nu asteapta de la tine luna de pe cer, ea asteapta sa vada ca o iubesti! Sanatate!

| yonut99 a răspuns:

Micul dejun la pat cu un suc poraspat de portocale co o scrisore un mesaj ce va compus te tine cum ar fii:draga mama azi de ziua da iti spun ca te iubesc foarte mult.si o felicitare facuta manual pe care micul dejun. scrisoarea .felicitarea.bineinteles si sucul intr-o tava aranjate frumos