| NoNameJunior a întrebat:

Ce i-as putea da mamei mele? nu este ziua ei dar m-am gandit sa ii fac un cadou.ma puteti ajuta? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

O floare, o felicitare, o cutie de ciocolata,un ceas, un lantisor etc. Dar cel mai frumos cadou pentru o mama e ca, copilul ei sa o asculte, sa o iubeasca si sa o pretuiasca! Arata-i cat de mult o iubesti si te asigur ca va fi mai de pret decat oricare alt cadou material!

8 răspunsuri:
| ProCoSmYn a răspuns:

Niste cercei cu diamant sau o rochie bestiala (sper ca nu te uiti la bani laughing rolling on the floor )

| NeGaTiwE a răspuns:

Pai cam ce ii place ei de ex daca ii plac delfinii iai ceva bibelouri cu delfiniwinking sau daca ai banii ceva un lantisor sau un inel de argintwinking

| claudyu_7346 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sai dai un buchet de flori o sa fie foarte incantata o sa vezi

| Agnes_7146 a răspuns:

Pai sa-i oferi un buchet de flori, gandeste-te ce flori ii plac ei cel mai mult, o felicitare in care sa ii transmitzi ganduri si un calduros la multi ani, o cutie de bonboane... poate un parfum big grin sper ca te-am ajutat

| Vali25 a răspuns:

Poti merge la o taraba sau un magazin cu chestii personalizate si poti face un tricou cu poza ta care ii place ei cel mai mult, un lantisor cu initiala numelui ei, o floare care ii place ei, niste bombonele cu I Love Milka laughing cu inimioare

| grim1998 a răspuns:

Crede-ma un buchetel de flori si note bune de la scoala! Asta rezolva orice daca vrei un cadou cumparat sau facut lasa un comentariu cu da. Ok!

| grim1998 a răspuns:

Mai omule note bune de la scoala si daca vrei (recomandatbig grin) un buchet( buchetel) de flori

| KissGirl_5159 a răspuns:

Poti sa-i dai un colier, o bratara sau o bluza care ii vine bine. POATE niste cercei daca ii plac!hee hee