| fashionaddict a întrebat:

Plec marti la budapesta. Ce ar trebui sa stiu inainte sa plec si ce sfaturi mi-ati da?
Fundita:*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ar trebui sa stii... ungureste! Si sa ai grija ca suntem primiti cu ostilitate cam peste tot unde mergem! Sti tu de ce... lebedele!

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ar trebui sa stii ca Budapesta se scrie cu majuscula. Ar trebui sa lasi o impresie placuta oamenilor de pe acel meleag!

| OanaG a răspuns:

Pai calatorie placuta, sa ai grija de tine, si sa te bucuri de frumusetile Budapestei >:d<

Paste Fericit:*

| OanaG a răspuns:

P. S. Sa nu ne uitilaughing, sa mai intri pe TPU

| fashionaddict explică:

Nu mi-a acceptat intrebarea cu majuscule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ungureste