| irinuk28 a întrebat:

R.I.P Paul Walker sigh!
Sunt singura dezamăgită oare?
sad...

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Rest in peace our dear Paul Walker

12 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Tot s-ar fi dus odata s-odata...Dar a fost un actor genial. :3

| irinuk28 explică (pentru JeffRider93):

Da, știu, dar a plecat prea repede... sad

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jet bai!
Cand a murit in august un maestru ca Robin Williams abia s-a auzit ceva. Sau s-a auzit unde trebuie, nu in ragetele adolescentilor submediocri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TheMechanix):

Bine spus!

| irinuk28 explică (pentru TheMechanix):

Uite ce e, moartea lui subită m-a întristat mai mult decat faptul ca a fost sau nu un mare actor.Totuși faptul că a fost actor, e un atuu în plus ca să zic așawinking.Și nu îmi pasă părerea ta, văd că și ție îți place vrum vruum, TheMechanix, sau ai uitat ce nume ți-ai pus la avatar oh go on!?! Eu îmi știu regretul și motivul pentru care m-a întristat moartea lui.Nu fac parte din categoria celor care țin isonul tuturor vedetelor răposate.
Așa că răspunde întrebărilor cu adevărat stupide, dacă doar la astea te pricepiwinking!

| irinuk28 explică (pentru anonim_4396):

Uită-te la răspunsul meu pentru @TheMechanix, e valabil și pentru tinewinking.
Pa, pa.

| Mădă0611 a răspuns (pentru TheMechanix):

Daca ar fi fost vreo hidosenie, dar super actor, numai rudele il plangeau. laughing Imediat dupa ce a murit, toate pipitele erau fane.

| irinuk28 explică (pentru Mădă0611):

Oh, dar vai drăguță, văd că te-ai interesat cine îl plange și cine nu! Foarte frumos din partea ta, ăsta e un gest pe care toate pipitele îl fac. Bun venit în club! oh go on.

| Mădă0611 a răspuns (pentru irinuk28):

Nu m-am interesat, era plin homepage-ul lu' nenea facebook, iar acolo apar si chestiile carora prietenii le dau like, plus comentariile de la postarile paginilor de stiri.

| Mădă0611 a răspuns (pentru irinuk28):

Apropo, ai devenit fana dupa ce a murit? smug

| irinuk28 explică (pentru Mădă0611):

Nu, am devenit fană de cand m-am născut :->!

Întrebări similare