supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Reușiți să fiți producitivi în perioada asta?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Deloc.
Mi-e dor si de servici.

| Drimmero a răspuns:

Imi ajut o ruda care e la liceu si are tone de teme, cum nu stie sa faca si n-are posibilitatea m-am oferit sa i le fac eu unde stiu, ppt-uri, word-uri si proiecte de genul in format electronic. Imi pierd cateva ore pe zi dar oarecum imi mai antrenez priceperea in ele.
In rest ma plictisesc grav, am cel putin o luna liber, macar banii sa-mi vina dar e alta mancare de peste.

| Adry05 a răspuns:

Da, am cursuri online și „merg" mult mai des decât aș fi făcut-o fizic laughing îmi mai scriu la licență, am teme de la facultate de făcut, dacă se poate numi productiv, citesc. Reușesc de 2 săptămâni sau cât am de când staau în casă să nu mă plictisesc. îmi lipsește un pic să mă plimb și să stau la aer dar în rest sunt chiar ok.

| SilentRain a răspuns:

Nu