| MissDelevingne a întrebat:

Cum reusiti sa fiti chill, unii? Ma refer la firea voastra.
Fara caterinca.

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Pai asa trebuie sa gandesti. Invata sa nu-ti pese. Sau macar incearca si o sa descoperi o stare de spirit in care nimic nu te mai afecteaza(asta daca nu vrei tu sa te afecteze).

10 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Mă gândesc la iepuri. whistling

| ErrorFound a răspuns:

Incearca doar sa fi indiferent fata de ce ti se spune sau ce ti se face sau ce se intampla.
Exemplu:
-Lopeeeeez!
-Da?
-Mi-a murit animalutul!
-Cui ii pasa?

| MissDelevingne explică (pentru ErrorFound):

rolling on the floor asa cevaaaa

| ErrorFound a răspuns (pentru MissDelevingne):

Pai asa trebuie sa gandesti. Invata sa nu-ti pese. Sau macar incearca si o sa descoperi o stare de spirit in care nimic nu te mai afecteaza(asta daca nu vrei tu sa te afecteze).

| greyhound a răspuns:

M-am nascut iarna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta, dezinteres, nepasare...

| Fayree a răspuns:

~ Indiferenta!

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Eu incerc mereu sa fac asta si rareori reusesc insa imi spun in gand ca trebuie sa fiu calm, sa ma calmez (repet asta de vreo 10-15 ori). Eu sunt o persoana timida si mereu imi spun in gand ca trebuie sa am curaj, "nu are ce mi se intampla, ce tantalau sunt" laughing. Si ma incurajez singurel happy, cateodata merge alteori nu happy. Succes!

| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

E foarte usor. Trebuie doar sa te linistesti, si sa incerci sa nu bagi in seama ce ti se spune. Nu conteaza daca esti o fire mai energetica. Te calmezi si nu bagi pe nimeni in seama care te ia la misto, etc.