| Drimmero a întrebat:

Sa traiti! De o perioada tot sunt presat de familie sa imi intemeiez si eu chiar una, ca am o varsta si o ard numai pe distractii, numai pe comoditati si ca viata trece si fug de responsabilitati ca dracu' de tamaie, satul de gura lumii dar si satul de deceptiile din trecut am decis sa incerc si eu aplicatii d-astea de dating, stiu cat de mult sunt blamate dar am zis sa sparg bariera. Zis si facut, am zis sa intru la misto si sa vad ce gasesc pe acolo, mai mult de experiment, mi-am facut un profil, o poza facuta mai mult la misto dar am inteles ca atitudinea conteaza destul de mult, trec peste detalii, am tot cautat tipe pe acolo, fugitiv am dat repede peste profilele lor si ochii mi s-au atintit la una care culmea reprezenta idealul meu candva din punct de vedere fizic, instant am zis ca e interesanta, mai ales ca e si e destul de aproape de zona mea, ne-am dat match (la cum arata am zis ca nu am fata de ea si nu va accepta niciodata sa-mi dea, poate doar din curiozitate sa vada ce replici cliseice mai arunc si eu din zecile de tipi) si am stat putin pana sa-i scriu, tipa arata chiar bine si am zis ca n-are rost sa ma bag in seama cu ea si voiam sa-mi sterg aplicatia pentru ca nu aveam destula incredere in mine si tarie sa mi-o incerc cu ea, dar pana la urma mi-am facut curaj si i-am dat mesaj si totul a decurs normal si natural spre surprinderea mea, am vorbit ce am vorbit si simt ca poate fi mai mult de atat. Nu am mai patit cu nimeni asa de rapid, nu credeam ca poate fi ce trebuie chit ca este vorba doar despre o interactiune online. Intrebarea vine, oare poti sa-ti formezi o relatie sanatoasa de acolo sau sa mearga lucrurile mai departe spre ceva foarte serios? Am tot blamat aplicatiile de genul, am facut la misto totul sa vad ce se poate intampla si totusi sunt bulversat. A mai patit cineva sa-si formeze o relatie de pe aplicatiile de genul? Oare ce va gandi lumea cand aude de unde ti-ai facut relatia si spui ca e din mediul virtual nu vei parea cumva ratat/inapt? rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu plang stai chill. Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate happy nu pun patos deloc! Tu pui! Nici nu te-am băgat în seama arsenal low cost și vi cu cu atacuri neîntemeiate la adresa mea, aseară dacă voiam maturam cu tine pe aici, da mi-o fost sa nu te am pe conștiința deja după răspunsurile pe care le dădeai ai creeat atâta mila omului de nici nu îți imaginezi ca ar fi posibil asa ceva din partea unui om care pretinde ca e sănătos tun mintal și mental. sad

Eu ma duc la neamuri, eu am într-o luna cât o sa ai tu în 5 luni dar nu asta contează, ci caracterul.
Am spus eu ca nu am greșit privind comportamentul? Ce ar fi sa îți faci o introspecție ție? M-am dat eu vreodată ca tine ceea nu s?
Eu recunosc ca nu am prieteni, viata sociala! Dar puteam avea în comparație cu tine! Cred ca ai citit aceea întrebare în care ma cautau pseudoprietenii? Și nu le-am răspuns! Prefer sa mor dracu asa decât sa am oameni de rahat în jurul meu, toxici, care nu au caracter, ți-o spun cu toată sinceritatea mea. Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații! Tu deocamdată visezi la asa ceva Drimmi happy Lasă-mă tu pe mine, poate azi sunt mâine nu mai sunt, tu lucrează la caracterul tău.

161 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ai dat ignor ca să termini cu noi "autiştii", dar tu tot continui să te zvârcoleşti pe aici de numa numa. rolling on the floor

| Jus7t a răspuns:

Da, poți, sunt destule persoane care au făcut asta.
Depinde de cum o sa evolueze lucrurile.
Poate o sa fie ceva serios, poate nimic, în timp vezi astea, s-a întâmplat ca și eu sa consider o relație ca fiind perfecta însă nu a fost.

| Drimmero explică (pentru Jus7t):

Daca nu-s indiscret, ce s-a intamplat de ai considerat ca acea relatie nu era perfecta?

| Jus7t a răspuns (pentru Drimmero):

Nu a vrut sau nu a putut sa facă următorul pas. E mai complicat.

| Drimmero explică (pentru Jus7t):

Esti liber sa povestesti daca vrei.

| eckblume a răspuns:

Cred ca te-ai distrat cand ai citit raspunsurile big grin
Ar fi interesant sa te apuci sa scrii un roman, ai un stil narativ extraordinar! Ai avea fani care ar vrea sa-l cumpere din cate observ laughing

| Drimmero explică (pentru eckblume):

Tu pe o parte imi zici ca am talent, ceilalti pe de alta parte zic sa ma las...pe cine sa mai cred? Si bun revenit!

| eckblume a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc big grin Sa crezi in tine insuti! Parca am fi la meci. Unii tinem cu Arsenal, altii tin cu rivalii (nu-i ascultam). Tu alege echipa favoritawinking

| Drimmero explică (pentru eckblume):

Iti dau un sfat prietenesc, sa nu tii cu echipa aia niciodata, asta daca nu vrei sa imbatranesti prematur si daca nu vrei sa-ti manance sanatatea, stai departe de ea : D. Ai lipsit ceva nu gluma

| eckblume a răspuns (pentru Drimmero):

O sa tin cont!
Prin martie au inceput sa apara niste erori de la site. Nu ma puteam conecta. Am incercat o zi, doua, trei si dupa am renuntat. Azi m-am gandit sa mai trec pe aici big grin

| Drimmero explică (pentru eckblume):

Bugguri, sau site-ul a vazut ca esti prea la locul tau si a vrut sa scape de tine? Atat le trebuia.

| EcceHomo a răspuns:

Nu știu cum să mă exprim, tu ești un tip care nu dă în cap, genul ăla cu șuriu în buzunar, dar fricos, care știe sa dea sfaturi la toată lumea, dar cu o viata vraiște. Nu te supăra pe mine, sau fă-o, nu conteaza, dar părerea mea este că nu ai intrat doar atunci, la mișto, pe un site de genul ăla. Ce experiment?
Îți dau eu un exemplu de experiment: fă-ți o introspecție. Viata ta se rezumă la a descoperi cine se ascunde în spatele unui user, o chestiune greu de rezolvat, fiindcă vezi tu, nimeni nu este cine spune că este, nimeni nu spune totul, iar tu ai frânturi din fiecare, adevăruri spuse pe jumătate.Si de ar fi sa cunoști adevărul cuiva, la ce îți folosește?
Concluzia:Maturizează-te și trăiește-ți viata în alt mod, asta este cel mai nociv mod!

| Drimmero explică (pentru EcceHomo):

De ce ai /aveti impresia ca aici sunt 100% serios?

| InYourPants a răspuns:

Cunosti sentimentul ala pe care il ai cand un om crede ca stie sa cante cu toate ca e total afon si incepe sa ragaie acolo mandru in lumea lui in timp ce urechile tale se scurg in pamant si isi sapa singure groapa? Asta simt eu acum

| Morbid a răspuns:

Te ai dat pe trolling, te plictisesti grav se pare.
O femeie de casa nu o gasesti pe tinder ma, poate daca ai noroc chior.

| Drimmero explică (pentru Morbid):

De ce nu-ti poti gasi femeie de casa pe Tinder? ce vrei sa insinuezi?

| RAY a răspuns (pentru Morbid):

De ce nu? Daca nu ai putut nu emite energie negativa altora

| Morbid a răspuns (pentru RAY):

Ce ai si tu ma cu energie negativa? Ar trebui sa te iei de mana cu ofiinta, daca nu va place de mine nu mi mai raspundeti.
Amuzant e ca nu va uitati la voi,
Nici nu am incercat prea mult pe tinder, ce sa pot.

| RAY a răspuns (pentru Morbid):

Pai bine ai facut

| Morbid a răspuns:

"crezi homosexualule ca o sa obții ceva dacă ii iei apărarea?" - nu ba eram prea gelos ca te baga asa mult in seama pe tine si iti da atata atentie.
Mie nu imi da nici macar seen si imi rasp sec...
Razi tu razi dar noi suntem singurii tai *prieteni laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morbid):

broken heart
Păi cum altcumva ai vrea să-ţi răspund dacă de cele mai multe ori nici nu înţeleg ce vrei să zici?

| Drimmero explică (pentru Morbid):

Ce-ti mai place si tie circul, morbide, hehehe

| Morbid a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e bai multa lume nu ma intelege... Probabil pentru ca sunt genul mai timid, pampalau din ala...

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Eu te felicit mann daca ai pus poza cu tine pe badoo,tinder, bravo, nu uita de integrarea ta in societate, ia un jurnal si scrie ce frici ai si provoacate sau ce iti doresti si lupta pentru asta, o fata tot vei gasi si tu

| Drimmero explică (pentru RAY):

Pai gata, ma insor deja, sa vii la nunta

| nevermatch a răspuns:

Deprimant.

| Drimmero explică (pentru nevermatch):

Usor, e doar la caterinca, ce e asa deprimant?

| nevermatch a răspuns (pentru Drimmero):

Si mai deprimant daca asta e caterinca.

| Drimmero explică (pentru nevermatch):

Aveam tintele mele, stiu ca mi-am coborat mult nivelul punand o intrebare ca asta dar nu pot sta serios 24/24, cine ma stie de aici si-a dat seama rapid care e faza

| Olsen a răspuns:

'Cica va rog seriozitate' și după te justifici ca întrebarea e un pamflet rolling on the floor
Cum sa stârnești atâta mila man rolling on the floor
Ești haios ce sa mai zic.
Poate dai de una care îți dă SIDA ai grija laughing angajează-te și cunoaște o tipa în mediul ala mai bine decât în mediul online rolling on the floor

| Olsen a răspuns:

Ai suferit o modificare genetica? Efect post Pfizer? Ți-o plăcut micii de la OBOR?
Un hibrid ce vrea sa para smart la ora doua dimineața laughing
M-ai impresionat trollici!

NOT!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Pwp.

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu zambilo. Hecate nu prea mai intra pe aici din păcate.

| Olsen a răspuns:

Ok happy

| Hurin a răspuns:

Esti penibil. Cauta-ti o grasa urata ca alea vor familie, altceva nu o sa aiba rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Hurin):

Tu esti fat frumos? Sa stim

| MustarIute a răspuns:

Ce încercare ratată de trollrolling on the floor n-ai carisma, ramai la fotbal și mâncat var de pe pereți de plictiseala

| paraciosul a răspuns:

Nu degeaba zice Ofiinta ca nu sti sa porti o conversatie

| Drimmero explică (pentru paraciosul):

De cine nu-mi place*
Asta voiai sa-mi zici?

| paraciosul a răspuns (pentru Drimmero):

De ce esti asa speriat?

| Drimmero explică (pentru paraciosul):

Ti se pare )))

| paraciosul a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mi se pare

| Ada_Ciuca_1967 a răspuns:

Da...eu am cunoscut un barbat prin intermediul unei aplicatii. Suntem casatoriti de 15 ani