| NuMaContrazice a întrebat:

Deci... o fata pe care azi-vara am incercat sa o indepartez de mine, sunt genul mai singuratic si asa imi si place sa fiu, acea fata vroia sa ma cunoasca azi-vara, dar eu m-am purtat ca un nesimtit in incercarea de a o face sa ma lase in pace, chiar nu aveam chef de o relatie, aveam unele probleme personale.In plus stiam si ca e o fitoasa de bani gata, si urasc genul asta de persoane.
Dupa aceea am aflat ca nu e deloc asa, ci e o fata modesta, care a trecut prin multe.

Acum ne-am intalnit din nou, si de data asta am decis sa nu mai fiu nesimtit si sa incerc sa o cunosc, din curiozitate.

Spre surprinderea mea s-a purtat foarte frumos cu mine, chiar daca eu m-am purtat urat cu ea, si asta m-a cam dat peste cap.E o fata super frumoasa, as putea spune ca este printre cele mai frumoase fete pe care le-am intalnit pana acum, e si inteligenta, mai inteligenta decat mine. A batut niste apropouri.....nu stiu daca a fost un fel de misto sau ma place sau a incercat sa afle ce personalitate am.De data asta m-am purtat foarte frumos, si am fost timid, eu sunt genul care este asa cum vrea el, daca vreau sa fiu bun, timid, etc, asa sunt, dar pot fi si increzut si nesimtit, chiar daca nu imi sta in caracter.

De cand s-a intamplat asta m-am cam gandit la ea... oare m-am indragostit? laughing

Am mai fost indragostit de o fata...6 ani, dar s-a dovedit a fi nu tocmai o persoana potrivita si am suferit mult dupa ea.Eu am 17 ani peste cateva luni, dar nu am avut niciodata o prietena, nu pentru ca nu as fi putut avea, dar eram indragostit de fata aia, si na... sunt genul care pune mult suflet in ceea ce ii place sa faca, intr-o relatie, in orice ma pasioneaza, si nu mai am chef sa plang dupa o fata. Da, nu mi-e rusine sa spun ca am plans mult dupa fata aia de care am fost indragostit prima data.

Nu sunt frumos, nu sunt nici urat, dar fata asta de care s-ar putea sa imi placa e foarte frumoasa si populara, eu v-am zis ca sunt mai timid si n-am foarte multi prieteni.Ea nu are prieten, am inteles ca si ea a avut "noroc" in dragoste pana acum...

Ce sa fac? Adica oare ii place de mine straight face?

Repet, ea e foarte frumoasa, si multi baieti o plac, unii mai buni decat mine, deci ar avea de unde sa aleaga. Majoritatea sunt mai populari si mai smecheri decat mine, stiti voi ce vreau sa zic...

P.S. Scz ca am scris atata. big grin

1 răspuns:
| Pcs_Jardel_1998 a răspuns:

Iubesteo te merita