| Drimmero a întrebat:

Sa traiti! De o perioada tot sunt presat de familie sa imi intemeiez si eu chiar una, ca am o varsta si o ard numai pe distractii, numai pe comoditati si ca viata trece si fug de responsabilitati ca dracu' de tamaie, satul de gura lumii dar si satul de deceptiile din trecut am decis sa incerc si eu aplicatii d-astea de dating, stiu cat de mult sunt blamate dar am zis sa sparg bariera. Zis si facut, am zis sa intru la misto si sa vad ce gasesc pe acolo, mai mult de experiment, mi-am facut un profil, o poza facuta mai mult la misto dar am inteles ca atitudinea conteaza destul de mult, trec peste detalii, am tot cautat tipe pe acolo, fugitiv am dat repede peste profilele lor si ochii mi s-au atintit la una care culmea reprezenta idealul meu candva din punct de vedere fizic, instant am zis ca e interesanta, mai ales ca e si e destul de aproape de zona mea, ne-am dat match (la cum arata am zis ca nu am fata de ea si nu va accepta niciodata sa-mi dea, poate doar din curiozitate sa vada ce replici cliseice mai arunc si eu din zecile de tipi) si am stat putin pana sa-i scriu, tipa arata chiar bine si am zis ca n-are rost sa ma bag in seama cu ea si voiam sa-mi sterg aplicatia pentru ca nu aveam destula incredere in mine si tarie sa mi-o incerc cu ea, dar pana la urma mi-am facut curaj si i-am dat mesaj si totul a decurs normal si natural spre surprinderea mea, am vorbit ce am vorbit si simt ca poate fi mai mult de atat. Nu am mai patit cu nimeni asa de rapid, nu credeam ca poate fi ce trebuie chit ca este vorba doar despre o interactiune online. Intrebarea vine, oare poti sa-ti formezi o relatie sanatoasa de acolo sau sa mearga lucrurile mai departe spre ceva foarte serios? Am tot blamat aplicatiile de genul, am facut la misto totul sa vad ce se poate intampla si totusi sunt bulversat. A mai patit cineva sa-si formeze o relatie de pe aplicatiile de genul? Oare ce va gandi lumea cand aude de unde ti-ai facut relatia si spui ca e din mediul virtual nu vei parea cumva ratat/inapt? rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu plang stai chill. Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate happy nu pun patos deloc! Tu pui! Nici nu te-am băgat în seama arsenal low cost și vi cu cu atacuri neîntemeiate la adresa mea, aseară dacă voiam maturam cu tine pe aici, da mi-o fost sa nu te am pe conștiința deja după răspunsurile pe care le dădeai ai creeat atâta mila omului de nici nu îți imaginezi ca ar fi posibil asa ceva din partea unui om care pretinde ca e sănătos tun mintal și mental. sad

Eu ma duc la neamuri, eu am într-o luna cât o sa ai tu în 5 luni dar nu asta contează, ci caracterul.
Am spus eu ca nu am greșit privind comportamentul? Ce ar fi sa îți faci o introspecție ție? M-am dat eu vreodată ca tine ceea nu s?
Eu recunosc ca nu am prieteni, viata sociala! Dar puteam avea în comparație cu tine! Cred ca ai citit aceea întrebare în care ma cautau pseudoprietenii? Și nu le-am răspuns! Prefer sa mor dracu asa decât sa am oameni de rahat în jurul meu, toxici, care nu au caracter, ți-o spun cu toată sinceritatea mea. Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații! Tu deocamdată visezi la asa ceva Drimmi happy Lasă-mă tu pe mine, poate azi sunt mâine nu mai sunt, tu lucrează la caracterul tău.

161 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slab de tot vere

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg, te referi ca aia cu cont acolo sunt de joasa speta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da da da exact. N-ai fler vere

| Jus7t a răspuns:

Da, poți, sunt destule persoane care au făcut asta.
Depinde de cum o sa evolueze lucrurile.
Poate o sa fie ceva serios, poate nimic, în timp vezi astea, s-a întâmplat ca și eu sa consider o relație ca fiind perfecta însă nu a fost.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Acum mi-a picat fisa, nu esti cumva Wako aia careia i-am zis ca e girafa pentru ca avea 1.90? numai ea zicea de fler.

P.S Ziceam ca rog seriozitate...stiu ca sunt dinozaur dar de data asta e serios.

| Drimmero explică (pentru Jus7t):

Daca nu-s indiscret, ce s-a intamplat de ai considerat ca acea relatie nu era perfecta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să dai şi de persoane ok acolo, am şi eu o prietenă care are un iubit cunoscut pe tinder şi e un tip foarte de treabă, un om perfect normal.Sunt deja cred că de vreo 3 ani împreună şi e totul bine între ei.Eu la început când mi-a zis că a început să se vadă cu el şi ştiam unde l-a cunoscut,nu prea am avut o părere prea bună despre treaba asta,ştiu că mă cam luasem un pic de ea şi tot voiam s-o conving să rupă legătura cu el că o fi doamne fereşte vreun pervers singuratic şi cine ştie ce-i face.Dar uite că n-a fost cazul.
Nu mai asculta tu ce zice lumea,dacă ţie îţi place dea ea şi vrei s-o cunoşti, atunci continuă să-i scrii, nu văd nimic rău în asta, părerea mea, mai ales că eşti şi bărbat şi n-ai ce să păţeşti.

| Drimmero explică:

Nu mai stii care cine e pe aici din padurea de conturi. Hai totusi sa nu am o parere atat de proasta despre tine incat sa te asimiliez cu aia, dar o sugestie serioasa nu poti da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ti am raspuns ca sa nu te simti prost ca o sa-ti raspunda cel mult 3 persoane la asta dintre care 2 din complezenta

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Desteapta te-a facut mama ta! Ma asteptam sa ma 'urecheze' userii mai vechi care ma cunosc, nu tu, ai o ciocolata.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ești major, te duce mintea, nu ai nevoie de părerile noastre.Este posibil să cunoști pe cineva de treabă și prin "lumea virtuală", totul e să fi direct și sincer.În cel mai rău caz este să dai de vreun travestit :)) https://www.google.com/......ps?/search

| Jus7t a răspuns (pentru Drimmero):

Nu a vrut sau nu a putut sa facă următorul pas. E mai complicat.

| Dismally a răspuns:

Cred ca e posibil sa gasesti persoana potrivita si in locul in care te-ai astepta cel mai putin. Parerea lumii nu conteaza, stii cum e - prostii mor de grija altora...

| Morbid a răspuns:

Te ai dat pe trolling, te plictisesti grav se pare.
O femeie de casa nu o gasesti pe tinder ma, poate daca ai noroc chior.

| Drimmero explică (pentru Jus7t):

Esti liber sa povestesti daca vrei.

| Drimmero explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Holy ***! Ciudat e ca si cu par facial pare feminin.

| Drimmero explică:

Unde sunt analfabet? Stii cum e, uneori iti poti gasi si dragostea online, nu doar in realitate (intrebarea e un pamflet). Dar ce ai cu morcov? Nu e gusti, asa am crezut si eu la inceput. Ma faci sa par prea overrated la cum imi faci descrierile, nu sunt chiar asa, nu stiu daca sa apreciez sau sa fiu amagit : D

| Drimmero explică (pentru Morbid):

De ce nu-ti poti gasi femeie de casa pe Tinder? ce vrei sa insinuezi?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Drimmero):

Uite aici un băiat care se crede și a devenit "femeie".
https://youtu.be/mCZCok_u37w
Trăim niște vremuri în care bărbatul nu mai e bărbat,femeia nu mai este femeie.El vrea să devină ea, din ea vrea să devină el.Nu era destul că aparențele înșală,că mințeam,că ne prefăceam, acum ne confruntăm și cu asta.Nu este de mirare că generația de acum nu mai caută și nu mai crede în dragostea adevărată și se afundă în droguri și alcool.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ești! Pe ramura psihologica /psihiatrica! Ești! Hai sa fiu elegant,, ești nedocumentat big grin
Pai îți pierzi mult timp man aici, și nu e ok. Nu prea e un pamflet! Tu nu cred ca ai mulți prieteni reali și nici iubita, soție asa cum ar fi normal. Eu recunosc ca sunt depresiv, am probleme cu anxietatea cauzata de un Țigan. Asta când e singur și când ma vede fuge de rupe pământul și e smecher rău omul, are mulți prieteni țigani. De aia am zis ca eu am fost cum ma credeți voi, am avut succes la gagici de nu ii venea sa creadă la tatăl meu câte gagici aduc în casa, continuarea o ști tu! Pe mine depresia m-a pus la punct, asta e!
Nici fără părinți nu e deloc ușor, unii de aici care ma judeca nu ar rezista nici o zi fără părinți! Întreținuții ăștia care nu au loc de mine pe TPU.
Nu știu cine e copilul asta, dar ți-am spus ca are probleme cu mine, are ce are cu mine personal.
Adineauri ți am răspuns care e problema, ai zis ca nu ești analfabet! Nu ești! Dar ai probleme cognitive! Ți-am spus frate ca mi am schimbat intenționat de doua - trei ori nickname-ul și o modificat repede în ultimul name pe care îl modificasem. Asta e psihopatie curata! Cum sa porți atâta hate pe un om? Eu recunosc ca înjur și am un comportament penibil! Ți-am spus ca o sa ma comport frumos pe TPU și nu mai înjur, ți am promis nu? Ți-am cerut scuze, tie și părinților tai. Ce trebuie sa fac sa fiu lăsat în pace pe TPU? Spune-mi și tu bro? Dacă schimb de 50 de ori nickname-ul și ea îl modifica, am făcut Dinadins acest lucru! Sa vad daca face vreo manevra. Ce rezolva acest user cu atâta răutate gratuita? Dacă am înjurat, i-am înjurat pe alții, și îmi cer scuze tuturor, și le mulțumesc frumos tuturor care m-au susținut ieri când am pus întrebarea legata de suicid. Chiar ma simțisem rău, eu nu mi-am făcut cont aici sa îmi bat joc de voi, sa va țin în,, alerta,, înțelegi? Eu nu pot posta întrebări de pe contul oficial asa ca mi-am făcut contul asta, sa cer ajutor asa cum și eu am ajutat pe alții.
Nu știu ce i-am făcut ei personal sa ma urască în asa mod? E avocatul poporului sau cine e? Dacă am înjurat am suportat consecințele, mi-am pierdut contul. Cine este sa ea sa decidă în locul adminei sa fiu suspendat, sa îmi iau ban definitiv? sa fiu ridicat de politie? Ca nu fac nimic, o ard pe TPU on & on, dar ea nu cumva face acelasi lucru? Sunt sigur ca are mai multe conturi multiple și ma ataca pe mine.
Deci acum vezi și tu ca sunt provocat la maxim de niște psihopați?
Vreți sa porniti un război cu mine?
Aveți impresia ca sunt singur dacă nu am părinți?
De ce nu putem sa ne vedem fiecare de treaba lui?
Eu încerc frate sa ma schimb, și niște looseri nu au loc de mine.
Pai eu când eram băiat de cartier cumetre ăștia nici sclavi nu erau, aveau ca și acum program fix de ieșit - întrat în casa.
Profitați ca va aflați sub anonimat?
Și gusticel ma tot denigra pe unde apuca, acum țiganca asta face la fel? Nici măcar nu am înjurat o, dar mi-am văzut numele în întrebarea ei și atacurile la adresa mea.
Mi am văzut de treaba, am ignorat!
Dar intenționat c. oaie îmi schimb numele de trei ori și ține sa arate lumii ultimul meu name modificat în întrebarea în care ma ataca!, ce pana mea rezolva? Ferească Sfântul, voi ma judecați pe mine, dar nu va uitați la voi în oglinda.
Uite ca nu ma feresc de nimeni! Sunt userul Kevin88.
Toți sunteți speriați de bombe, nu dați nici un detaliu despre voi, tipic persoanelor cu schizofrenie, la unii ma refer nu la toți!
Eu pot rezista fără TPU, eu o sa plec la neamuri dincolo, unii dintre voi nu puteți, toată viata voastră de autiști consta în TPU sa fim realiști frate.
Tu nu ești băiat rau, dat pari sa îți petreci prea mult timp pe aici când ai putea a ieși cu prietenii în oraș, sa ieși cu iubita, și dacă ai iubita tot ai probleme fiindcă prea mult îți petreci timpul aici și pe discord.

Ți rușinea de tine? De întrebarea ta? Eu nu cred ca e un psmplet, reflecta perfect realitatea! Un băiat smecher nu sta toată ziua pe TPU. Eu nu sunt smecher, sunt un om simplu! Dar eu fata de unii am avut tot ce își doresc ăștia care tot pun obsesiv întrebări legate ca nu o avut nici odată un prim sărut cu o fata, relație, prieteni, și asa mai departe. Nu ma dau ceea ce nu-s, sunt sărac, în momentul de fata nu am prieteni, stau pe TPU mai mult decât trebuie, eu admit ca nu e ok sa injuri în stânga și-n dreapta.
Nu sunt deloc mândru de mine.
O seara faina îți doresc.
Și fa ce simți mereu, nimeni nu decide în locul tău.
Asta nu e o întrebare pamflet, sau lumea nu te mai ia în serios ca na, nici tu nu ești prea strălucit ca om, ai potential și stai pe TPU, nu te judec, e treaba ta cum îți gestionezi viata, dar tu nu pari un tip normal asa cum pretinzi.
Un tip ok are iubita, prieteni, soție, copii, tu nu ai happy ai putea sa ai ca tu poți dar na, îți place aici, treaba ta! eu nu mai zic nimic. Nu mai îmi bat capul, va pierdeți vremea dacă încercați sa ma denigrați pe aici, eu am tărie de caracter și nu ma ascund, ieri am spus ce cont am avut. Nimeni nu are curajul dintre voi sa admită acest lucru, sunteți slabi! Va dati ceea ce nu sunteți.
Vreau sa vad cum o sa va descurcați voi dacă doamne ferește va mor părinții mâine, ce faceți? Ca mulți nici nu lucrați.
Nu ești overrated, mai ți minte când ți-am spus ca tu poți avea ce gagica vrei? Ca ai potential? Și acum susțin acest lucru. Și daca ne vedem și ne batem tot o sa susțin același lucru, de asta eu zic tu poți faze orice dar nu vrei. Mulți de aici vor, dar nu pot, tu poți, dar nu vrei.
O seara buna Drimmi și încă o data îmi cer scuze ca te-am jignit atunci.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Hai lasa frate vrajeala ca iar incepi sa injuri, sa ameninti lumea pe aici daca nu-ti suflam in toba. Chiar sunt curios, fapte, nu vorbe.

| Emma30555 a răspuns:

Eu am doua prietene care s au căsătorit cu tipi de pe situri de socializare. Pentru unii funcționează, pentru mine nu, mie mi se păreau numai ciudați, dar se pare ca pentru unii chiar merge. Poți încerca, nu ai nimic de pierdut.

| Drimmero explică:

Ai vazut ma cat de usor te pot scoate din personaj? E foarte simplu. Nu o mai baga pe gusticel aici ca nu mai e, nu stiu cine e morcov dar din moment ce iti zice cate ceva inseamna ca a observat cum e treaba cu tine. Sunt mult mai multi useri care te urecheaza cu orice ocazie pentru ca si-au dat seama cine esti.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei sa îți cumpăr o pereche de ochelari? Gusticel nu poate trai fără TPU laughing aveți tendințe de psihopatie asta e chestia, testați nervii cuiva în loc sa va vedeți de mizeria de sub preșul vostru care e cât muntele.
Faptul ca urechezi pe un om aflat în suferință denota lipsa de empatie, lipsa de educație, imoralitate, lipsa celor de 7 ani de acasă și lista continua.
Poate cand nu o sa va mai vedeți mama frustraților sexuali ca nu mai e unde o vedeai mereu, ca totul e gol, inexistent și vin niște retardați sa va provoace și sa va testeze nervii, atunci o sa va dati seama ce oameni de rahat sunteți.

Nu-i nimic! Karma nu iartă pe nimeni.

| Hurin a răspuns:

Esti penibil. Cauta-ti o grasa urata ca alea vor familie, altceva nu o sa aiba rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare Drimule,

In primul rand, legat de partea cu familia si restul, ai facut asta pentru ca asa ai vrut, nu pentru ca asa au vrut ceilalti big grin, deci stai linistit la acest capitol.

In al doilea rand, de ce sa nu fie ok? Da... poate ne gandim ca cineva care ar fi acolo nu ar avea ganduri asa serioase din moment ce intra in vorba cu oricine din prima, sau ca se ajunge acolo din alte motive. Insa... asta nu este chiar adevarat.

Uite cum ai ajuns tu pe acolo, asa poate ajunge si ea. Cum un barbat a ajuns intr-un colt de lume, la fel a ajuns si o fata si apoi tot au fost impreuna. Deci nici la acest capitol nu ai de ce sa iti faci griji.

Se poate termina frumos, sau urat. Sau nu se poate termina niciodata big grin, asta nimeni nu poate sa iti spuna. Deci sfatul meu ramane acelasi, sa continui asa sau oricum vrei tu si sa faci ce vrei tu, nu trebuie sa te iei dupa nu stiu ce principii, doar sa nu ai multe asteptari in caz ca ceva nu este ok.

Pana la urma pentru asta sunt aplicatiile de genul, nu? Doar pentru ce altceva.

Numai bine si succes! ^_^

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Ba frate, oamenii de aici nu au nicio vina ca tu ai nervii sensibili, fii dracu barbat ca ai 30 de ani, nu 15. Daca ai probleme cu nervii du-te si trateaza-te pentru ca poti fi pericol public.

| Olsen a răspuns:

'Cica va rog seriozitate' și după te justifici ca întrebarea e un pamflet rolling on the floor
Cum sa stârnești atâta mila man rolling on the floor
Ești haios ce sa mai zic.
Poate dai de una care îți dă SIDA ai grija laughing angajează-te și cunoaște o tipa în mediul ala mai bine decât în mediul online rolling on the floor

| Drimmero explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Eh, stii cum e, viata fiecaruia e decisa de propria persoana, daca asa au hotarat e treaba lor. Isi fac transformarea din banii lor pe propria piele, nu trebuie sa ne afecteze pe noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e, tai oamenii cu cuțitu pe strada, cu sabia rolling on the floor
Lumea de frica mea nu mai iese pe străzi afara decât cu gaborii laughing
Acum ești și expert în criminalistica rolling on the floor
Pai fi și tu bărbat și insoarate lasă discord ul la anii tai cu prietenii tai imaginari happy.
Succes la agățat. Lui Caste nu ia plăcut de tine, Dorotheea nici ea, poate, poate găsești o șchioapă happy