| SweetCandy a întrebat:

Sa va vad acum... ce parere aveti despre mine tinand cont ca am o saptamana pe site?happy
ce trebuie sa imbunatatesc?

pooophappy

Răspuns Câştigător
| Ellena a răspuns:

O parere foarte buna!
te cunosc de 4 zile... dar vorbesc cu tine de parca de cunosc te o viata inteagalaughinglaughing...
Sper sa nu pleci curand de pe TPU.rowinking
bafta puta!laughing.

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Scuza-ma, dar prea multe nu prea stiu ce sa-ti zic. Pari o tipa destul de ok, si destul de .cool happy
Sper sa nu ne parasesti in curand! tongue

HepHap
| HepHap a răspuns:

Imbunatateste intrebarea asta. Du-te repede la intrebarile tale si selecteaza "editeaza"...si scrie repede orice alta intrebare in locul asteia, pana nu se apuca lumea sa raspunda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh noooo...not again...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Deocamdata nu te cunoastem prea bine.happyO sa vedem dupa aia big grin
Vine ai venit pe site!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer... tot ce am observat la tine e avatarul. Cubul ala colorat care am uitat cum se numeste ( desi mi-a zis un utilizator al site'ului) laughing

| psiholoaga a răspuns:

Nici nu stiu cine esti. Dar nu imi place ca pui "pooop". Nici nu ne cunoastem, ce va crede lumea?

| SweetCandy explică:

Bine... fff critici... c sa zic...mersi ellenalaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O parere foarte buna, desi esti pe site de o saptamana prezenta ta ma bucura, sper sa ramai cat mai mult.

| selef a răspuns:

Esti o bomboana dulce mai adauga niste arome.

| SweetCandy explică:

Selef.....mama...mama....vezi sa nu faci diabet!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe...