| Oaky98 a întrebat:

Buna Ziua, as vrea sa dau si eu o comanda online de pe Aliexpress, si as vrea sa stiu ce parere aveti de acest site, este de incredere tinand cont ca toate produsele lor vin din china, voi v-ati achizitionat ceva de la ei?

Răspuns Câştigător
| JeanQuiRit a răspuns:

Eu mi-am comandat de mai multe ori. Produsele vin mai greu, dar am fost multumita de calitatea lor.
Ca sa te asiguri ca produsele comandate sunt asemenea descrierii, comanda doar de unde sunt review-uri care sa confirme acest fapt!

| Oana92 a răspuns (pentru JeanQuiRit):

Trebuie sa platesti inainte, nu?

| Oaky98 explică (pentru Oana92):

Plata se face inainte cu card de credit online