| FallingDown a întrebat:

Sa zicem ca sunteti o familie. Si sunteti tineri, bla bla. Aveti o singura ocazie de a face un copil. Singurul la aceasta viata. Ce sex doriti sa aiba copilul? big grin

14 răspunsuri:
| alexandru921994 a răspuns:

Masculin. sa fie baietel

| DrunkenRat a răspuns:

Fata... Sincer nu inteleg de ce este atat de multa valva dupa baieti. Bine, initial, daca ai un copil, sa fie orice numai sanatos.

| Broadband a răspuns:

O fetita big grin

| 0Isabelle0 a răspuns:

Fata

| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu conteaza, poate fi si fetita si baietel important e sa fie sanatos...au ador copii:X

| aswderat a răspuns:

Nu conteaza sexul sanatos sa fie

| vasic a răspuns:

Sex. hmm. castigator la loto.

| VladdNaruto a răspuns:

Baiet! sa aiba grija de tine... 90 % din fete sunt fitoase! isi bat joc de parinti / bunici... nu ca baietii nu dar nu in numarul asta! ca de exemplu : exista curvi?

| Bianca1001Bia a răspuns:

Gemeni fata si baiat eu asa imi doresc sa ii fac pe amunoi o data imi doresc 2 :*

| Dollicious a răspuns:

Baiat!happy

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Gemeni băieţi. Daca o sa am fete imi va fi mila de ele...

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Nu conteaza fata sau baiat sa fie sanatos si sa ne bucuram de el impreuna cu viata...big grin

| Wowhow a răspuns:

Fata.In primul rand pentru ca si eu sunt fata laughing Dar nu numai asta. Mi se pare totul mai simplu si mai putin complicat cand esti fata.Nu ai atat de multe responsabilitati si nu trebuie sa fii "barbat"(logic laughing ). Unei fete ii sta mult mai bine fiind macar putin copilaroasa big grin

| NothingImportant200 a răspuns:

Tripleti baieti laughing