| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, sa zicem ca faceți parte dintr-o familie de miliardari, sunteți frumos, tânăr, chipeș și sunteți intr-o relație cu o femeie mai mare ca voi cu 10 ani, divorțată și cu 2 copii. Voi sunteți încântați de relație dar părinții vostri nu sunt de acord pentru ca e bătrână, divorțată și nu vor ca copilul lor sa crească copiii altuia. Cum ati reacționa dacă ati afla ca mama voastră a încercat sa ii ofere 1 milion de euro iubitei voastre plus încă 50000 de euro pentru fiecare copil astfel încât ea sa se despartă de voi și sa dispară din viața voastră de tot?

Răspuns Câştigător
| Alexzzzzzzzz a răspuns:

Intrebarea ehee hee daca eu am de exemplu 25 de ani de ce dracu as iesi cu una deja terminata de 35? Cand eu sunt bogat si pot avea orice femeie as vrea rolling on the floor? Adica eu imi permit sa o am pe care o vreau si eu stau cu o expirata ma? Nu stiu ce filme vezi tu..adica eu am bani si pot avea pe cine vreau si eu aleg ca bou pe una care deja i-a umblat altul la setari si pe deasupra mai are si copii?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai vazut prea multe telenovele turcesti.

| johnnny123 a răspuns:

Nu-mi vine să cred, ai uitat să spui "Cum ați gestiona această situație scăpată de sub control"... Ce faci Verginică, îți strici brandul?

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că m-as împaca cu ideea și mi-aș găsi pe altcineva, poate femeia aia chiar nu e pentru minebig grin

| KaiSmile27 a răspuns:

Mai degrabă m-aș simții foarte prost ca înseamnă că valoarea mea sta doar în bani și am reușit sa combin doar pe una măritată cu 2 copii.
Dacă ea ia bani înseamnă că doar pentru banii respectivi era cu mine, nu pentru iubire sau alte calități ale mele.